Vitaelife Pharma Vitamin D3 – koľko to stojí a či to stojí za nákup

Vitamín D3 je životne dôležité pre ľudský organizmus, najmä na začiatku a veku. Ale je to stojí za to drogy D3 obsahujúce keď sa dostať denná sadzba látky môže byť dosť bytostí na slnku a jesť vyváženú?

vitamín D3 alebo cholekalciferol je tuk – rozpustné látky, ktoré telo dostane z určitej potraviny, a tiež ako výsledok syntézy vyskytujúce sa v koži v dôsledku pôsobenia ultrafialového žiarenia. To je dôvod, prečo sa tomu hovorí “slnečné”.

Bohužiaľ, podiel väčšiny Europens slnečných dní za rok klesne nie toľko nedostatok vitamínu D3. To platí najmä pre ľudí zo severnej metropolitných oblastiach s nepriaznivým prostredím. V tomto prípade, nedostatok látky často musia vyplniť umelo, užívanie drog alebo doplnky stravy.

Aj táto látka je často zahrnutá v mnohých multivitamínové komplexy.

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3   koľko to stojí a či to stojí za nákup Je ťažké preceňovať význam slnečné vitamín pre ženy, pretože podporuje:

Ale to neznamená, že všetky deti, bez výnimky, vyžadujú ďalší príjem umelého vitamínu D. Dr. E. Komorowski je presvedčený, že deti, ktoré sú dojčené a zmiešaný-fed, denne tam na ulici najmenej pol hodina, krivica nie je ohrozená, pretože materské mlieko obsahuje všetky nevyhnutným dieťa vitamíny a minerály, vrátane vitamínu D3. , ale dojčiace matky musia jesť zdravú stravu, a nebolí, aby sa špecializovanou multivitamínový komplex.

Deti iskusstvennomu riziko krivica inklinuje k nule, aj keď sú trochu na ulici, ako moderná upravené mliečnej zmesi obsahujú všetky vitamíny potrebné pre dieťa v tomto veku, vrátane vitamínu D. Z tohto dôvodu vitamínové prípravky D3 malé deti by mal byť vymenovaný pediatrov len v špeciálnych indikáciách:

Po roku vitamínu D3, zvyčajne predpísané zriedka – všetky základné vitamíny a minerály dieťa potrebuje získať z potravy, za predpokladu, že jeho strava je správna. Deti dosť pol hodiny chôdze poskytovať denné hodnoty slnečné látky. Ak je to potrebné, môže pediatrov odporučiť multivitamínový komplex, ktorý obsahuje vrátane vitamínu D3. Tieto prípady zahŕňajú:

Podobné príznaky sú charakteristické pre deti nie sú trávia dosť času na slnku a podvyživený (príjem dostatok mliečnych výrobkov -. Maslo, syry, tvaroh, mlieko, atď)

v rôznom veku príznaky nedostatku D3 v tele rôzne. Najčastejšie sa vyskytujú u detí mladších ako jeden rok a u dospelých po 50 rokoch.

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3   koľko to stojí a či to stojí za nákup Ak by sa poradiť so svojím pediatrom otázku vymenovania D3 obsahujúcich liek, ak dieťa má tieto príznaky:

Nezahájené včas D3 liečbu dieťaťa tiež často vedie k neskorej prerezávanie zubov a tvorbu malocclusion. V dospelosti môže byť komplikácie v podobe artritídy, skoliózy, ploché nohy.

Ak lekár predpísal ešte D3 obsahujúce prípravok, je nutné presne dodržiavať jeho dávkovanie, ako v tuku rozpustné látky má tendenciu sa hromadiť v tele, a jej prebytok môže spôsobiť vážne poruchy:

Prebytok vápnika je veľmi nebezpečné pre telo – v stenách krvných ciev, srdca a obličiek veľmi rýchlo môžu tvoriť plaky, ktoré vedú k upchávaniu tepien

.

Prítomnosť niektoré z týchto príznakov, vyžadujú vyhľadanie lekárskej pomoci. Pre potvrdenie diagnózy môže lekár predpísať laboratórne testy, ktoré v prípade, že D3-hypervitaminózy môže zobrazovať:

Akútna prejavy choroby môžu vzniknúť v dôsledku vyšších dávok D3 obsahujúceho liek, a tiež preto, že individuálne neznášanlivosti.

Chronické ochorenia je často spojené s dlhou miernym prebytkom dávkami vitamínu D3.

Ak je v prípade dospelých s D3-hypervitaminózu rozhodnutie o hospitalizácii je zo strany lekára, deti určite potrebovať liečbu v nemocnici a potom sledovanie najmenej po dobu 2-3 rokov. Liečba sa zameria na odstránenie toxicitu a zníženie tempa životne dôležitých orgánov. V budúcnosti bude musieť upraviť jedálniček Vášho dieťaťa: ponuka by mal cereálie s vodou a zeleniny, mliečnych výrobkov na prvý úplne vylúčený, a potom prísne obmedzená. Samozrejme, ihneď sa zastaví s ohľadom na všetky lieky, ktoré obsahujú vápnika a vitamínu D3.

Neprijateľné samoliečba s liekmi, vápnik a vitamín D3. – sú vyrobené presne podľa lekára po primeranom posúdení

deti ani dospelí, vitamín D3 nie je vymenovaný v lete, ak sú na slnku vo vonkajšom oblečenie a aspoň raz týždenne jesť mliečne výrobky.

Pre zaistenie seba s denné dávky cholekalciferolu by mala brať denne dostatok potravín živočíšneho pôvodu. Pre asimilácii vitamínu D3 je esenciálna tuky – to je dôvod, prečo môžu výrobky nízkotučné Craze poškodiť vaše zdravie. Je veľmi dôležité dosť ísť von s exponovanej kože, deti – aspoň pol hodiny, rovnako ako dospelý – aspoň jednu hodinu v denných hodinách

.

Ľudia vystavení aspoň jedného z týchto faktorov sú v riziku deficitu cholekalciferolu, a preto si vyžadujú osobitnú posúdenie a možné D3 terapiu.

Pre stanovenie obsahu vitamínu D3 v tele pomôže laboratórny výskum, najmä analýza žilovej krvi, ktorá samostatne vyhodnocuje obsah vitamínov D2 a D3.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3   koľko to stojí a či to stojí za nákup Príprava tohto výskumu je jednoduchý: 2-3 hodín pred odberom vzoriek krvi by mal zdržať fajčenia a jesť

>>>>  PsoriControl-originálne výrobky, kúpiť hneď, recenzie, cena

.

Ak indikátory sú v týchto hodnôt, obsah vitamínu D v tele je správna. Ak existujú odchýlky smerom nahor alebo nadol od referenčných hodnôt, to je dôvod, prečo ísť k lekárovi.

komplexne vyhodnotiť výsledky výskumu a urobiť rozhodnutie o potrebe terapia D3 by mala len lekár na základe analýzy dát a celkovej objektívny stav pacienta.

Pri užívaní lieku u dospelých môže viesť k nežiaducim vedľajším účinkom:

Všetky reakcie s by mali byť oznámené svojho lekára, ktorý urobí rozhodnutie o znížení dávky alebo odstrániť drogu.

Alergia u detí po roku prejavuje podobne. Všetky tieto príznaky vyžadujú okamžitý lekársky zásah a vysadení lieku.

Aby sa zabránilo D3-vitamín nedostatky vám pomôže každý deň chodiť na čerstvom vzduchu a správnej výživy, to je dôvod, prečo by ste mali pravidelne zaradiť do svojho jedálnička všetky potraviny zo zoznamu nižšie:

Po uvarení, vitamín D3 zachováva svoje vlastnosti, ale je dôležité, ktoré nie sú stráviteľné. Výhodný spôsob varenia je dusenie alebo pečenie v rúre.

Viac informácií o produktoch, ktoré sú bohaté na vitamín D z grafického programu “žiť zdravo”.

Deti do jedného roka sú priradené k olejové alebo vodné kvapky s vitamínom D3, ktoré sú bez zápachu a bez chuti a je výhodne dávkovaný. Vodný roztok sa štiepi jednoduchšie. Najčastejšie pediatri odporučiť:

jedna kvapka oleja alebo vody, roztoku poskytuje dennú potrebu vitamínu D3. Deti kvapalné pridať v čajovej lyžičke materského mlieka alebo mlieka upravený zmesi. Liek sa užíva raz denne počas jedla. Doba priebehu sa určí lekár.

Po roku vhodnom olejovom alebo vo vodnom roztoku, ktorý sa zriedi v čajovej lyžičke vody. Užívanie vitamínu D bez ohľadu na jedlo, ale v prvej polovici dňa. Režim podobný tomu, ktorý je opísaný vyššie.

Po štyroch rokoch, keď dobre tvoril prehĺtací reflex, dieťa môže už dať multivitamínové komplexy s vitamínu D3 vo forme žuvacie tablety alebo rybí olej v želatínových tobolkách. Najvyššej kvality detské rybí tuk:

požití predmetu rybieho oleja sa vykonáva v období jeseň-pružiny počas mesiaca. Dávka sa môže líšiť, takže je potrebné striktne dodržiavať pokyny. Užívanie liekov pri jedle.

D3 obsahujúce multivitamíny sa odporúča byť prijaté v dopoludňajších hodinách po raňajkách, pretože cholekalciferol sa lepšie vstrebáva do poludnia. Priebeh tejto drogy, zvyčajne jeden mesiac. Môžete ich zopakovať 2-3 krát ročne.

Po zodpovedajúce analýze, deti do troch rokov, s deficitom vápnika môže predpísať vápenatý D3 prášok pre deti. Na prípravu suspenzie fľaštičky s práškom do 2/3 svojho objemu sa plní prevarenej vode pri teplote miestnosti a dobre pretrepať, aby vznikla homogénna kvapaliny. Kurz bude trvať po dobu 1 mesiaca. Liek sa užíva 1 krát za deň po raňajkách. Nesmie byť používaný s liekmi a antibiotiká niekoľko tetracyklínov obsahujúcich železo.

Dospelí vitamín D3 sa podávajú v rôznych dávkových formách, z tablety a kapsule pre orálne podávanie, je injekčný roztok. Najbezpečnejšie sú multivitamín komplexy s vitamínom D3, môžu byť prijaté ako preventívne opatrenie kurzov 1-2krát ročne. Liečiv sú predpísané výhradne lekár, ktorý volí formu, liečebný režim a dávkovanie. Ak lekár predpísal D3 obsahujúceho liek, je dôležité vedieť, že denná dávka čistého vitamínu D pre dospelého by nemala presiahnuť 10 mikrogramov (400 IU) pre ženy a 7,5 ug (300 IU) pre mužov.

Injekcia do sedacích a stehenných svalov. Počas injekcie, je potrebné udržať pod kontrolou hladinu vápnika a raz týždenne absolvovať krvný test.

Liek sa užíva ráno, 1-2 krát denne počas jedla, žuvanie alebo prehĺtanie a pitnej vody. Dávkovanie a doba trvania samozrejme, ako je predpísané lekárom, a musia prísne dodržiavať.

Takéto potravinových doplnkov pijú raz denne. – ráno po raňajkách a 1 tableta počas 1 až 2 mesiacov

masť alebo krém sa aplikuje dvakrát denne na postihnuté miesta. To sa neodporúča používať liek pre človeka. Deti a tehotné ženy, ktoré nie sú zobrazené tieto prostriedky.

Tento produkt sa odporúča, aby sa nielen deti, ale dospelí, a to najmä u starších pacientov, pretože:

Ženy dobre prijímam ho udržať mladistvú pleť. – zlepšuje stav podkožného tuku a kože

Odporúčaná denná dávka pre dospelých je 2-5 g. Je lepšie, aby sa liek vo forme kapsúl, umývanie ho s vodou po jedle, nemajú nepríjemnú chuť a vôňu. Obvyklá liečba Kurz je jeden mesiac.

Rybí tuk nemôže byť prijaté, ak problémy s močového traktu, a štítnej žľazy, rovnako ako precitlivenosť.

Najlepšie je produkt nórskej produkcie tuzemských aj zahraničných výrobkov kvalitné produkty vyrobené v rybích tovární Murmanskej a Arkhangelsk.

Oba lieky sú tej najvyššej kvality a spĺňajú všetky medzinárodné štandardy. Ich jedinou nevýhodou je vysoká cena.

tehotných a dojčiacich žien musí brať špecializované multivitamíny s vitamínom D a jesť zdravú stravu. Ale s rybím olejom počas tehotenstva je zakázané kvôli riziku A-hypervitaminózu a vysokého krvného tlaku.

>>>>  WEEX na chudnutie - lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

Best multivitamín pre tehotné a dojčiace ženy, ktorí sú priradené aj pri plánovaní materstva a prijímané až do konca laktácie:

Lieky boli priradené pre obličkové kamene a zvýšenej vápnika v moči a krvi v dôsledku obsiahnutého fosforu a vápnika.

často, ako je analóg vitamínu D3 do úvahy rybí olej. Ale tieto lieky majú zásadné rozdiely. Okrem vitamínu D, zloženie tieto štítky obsahujú nenasýtené mastné kyseliny omega-3 majú pozitívny vplyv na cievy, ako je vitamín A a antioxidanty. To je dôvod, prečo “staromódny” metóda je nevyhnutná pre ľudí, ktorí trpia kardiovaskulárnymi chorobami. To zabraňuje vzniku krvných zrazenín, znižuje krvný tlak, bojuje zmeny spojené s vekom, zlepšuje elasticitu. Dobré, aby sa v kombinácii s vitamínom E, takže je lepšie absorbované v tele.

Vitamín D3 sa často predpisuje pre problémy s kostnou a kĺbovej tkaniva, a vstrebávanie vápnika. Pred priradením D3-obsahujúceho liečivo, vykonáva príslušné laboratórne testy.

Čo liek predpísať v každom jednotlivom prípade rozhodne lekár.

… budeme hovoriť o tejto drogy, ako Aquaderm. Som oboznámený s ním pred časom. Prvé stretnutie sa uskutočnilo pred 11 rokmi. A teraz, o desať rokov neskôr, keď sa nezmenil … S oboma deťmi sme použili drogu ako preventívne opatrenie. Naša rýchlosť bola dávka jedna kvapka za deň. Musíte vziať každý deň, ale pediater nám odporučené, aby prestávky cez víkendy. V prípade, že sa najstaršie dieťa objavili žiadne problémy, vrátane alergickej reakcie s ,. Dokonca aj prevádzka dávkovača od samého začiatku som bol spokojný. Som mladý a neskúsený, kašeľ, kašeľ, nečíta návody, vyberanie podriadené vitamíny priamo do úst. Že je potrebné na lyžičke s vodou, aby sa rozpustil už som sa naučil, keď prestala užívať … Ale s druhým dieťaťom išlo tak hladko. A to som si uvedomil, až na druhom zime. Bohužiaľ, tento nástroj spôsobila docela ťažké alergické reakcie. Tvár dieťaťa bola červená ako obarený mačka, a črevá, v uvedenom poradí, okamžite prejaví (objavili krvavé šmuhy). Spal nepokojne, a v popoludňajších hodinách a robil len to, že plače. Neviem, či sa jedná o priamy účinok lieku na nervovú sústavu alebo v dôsledku bolesti a procesov v črevách alergiami … Ja ani neviem, hore alebo dole, aby prst. Tento nástroj je vhodný pre staršie deti a nezodpovedali Juniora …

Tytt

Po škaredé prípade vitamínov Multi-vitamíny som prisahal nikdy kúpiť synovi unstudied vitamíny. Snažte sa obmedziť dostupné rybí tuk. Ale ideme do škôlky (sme už 5 rokov) nie je prvý rok, a naďalej ublížiť. Rozhodol k posilneniu imunitného systému, vrátane použitia vitamínu “abecedu. Kindergarten”. Voľba nebola náhodná: dieťa svojho spolupracovníka po priebehu týchto vitamínov boľavých veľmi zriedkavé. Rozhodol som sa, že to-to nie je! Tak som si kúpil týchto farebnými detské vitamíny … ZLOŽENIE Každá tableta Som celkom spokojný. Moje dieťa nie je vždy jesť všetko, čo variť, a preto, že nedostatok živín nemusí byť tak zrejmé, ako by to mohlo byť dospelý. Jedli sme vitamíny presne podľa odporúčania v návode: 1 rôzne tablety 3krát denne. Ale my sme išli do záhrady, takže vziať prášky, sme mohli len dva krát. Vyberte, či chcete dať dieťa sám – to, čo chce jesť a jesť. Toto pokračovalo až do konca týždňa. Cez víkend sa náhle všimol, že môj syn očervenel a začal odlupovať tváre a ruky. Pripadlo mi to divné, pretože tam nie sú žiadne zakázané alergénne potraviny, ktoré jeme. Preháňam We: orechy a farbivá. Spôsob eliminácie odstránime matice a odvodené farbivá. Ja nie, pretože tie farby, ktoré tablety majú rôzne farby? Alergia sa prejavuje vždy máme sčervenanie až ku komplikáciám, ako je angioedém (TTT, bola to len forma raz). Úplné zloženie tabliet je tak zložitý, že vychádza v ústrety iba malým písmom na strane škatuľky. Hádajte, čo môj syn je alergický – jednoducho nemožné. Tu máme nastala nepríjemná situácia. Jedol vitamíny sám, kam ísť. Mama alergických detí, buďte opatrní!

kostí, Omsk

Tu skončil môj obal vápnik DZ Nycomed Forte, a rozhodol som sa napísať o svojich skúsenostiach. Vápnik som si kúpil, pretože som začal rúcať jeden zub a myslel som si, že vápnik mi môže pomôcť vyrovnať sa s týmto problémom. Vzhľadom k tomu, zuby niečo radno zahrávať. Lekáreň mi radil túto spoločnosť, v čase nákupu cena je asi 80 USD. Chutí to ako krieda. Len som si vzal pilulku a žuť. Ja absolútne nepáči … videl som 2 týždne a mesiace neskôr opäť ďalšie 2 týždne. Výsledok: zuby sú oveľa silnejšie. Účinok na vlasy a nechty som si nevšimol. Ale teraz som sa prestala drviť kosti v kolenách, hoci predtým v každom drepe sa kríza bola len cez room.Side účinky nespôsobil. Odporúčame!

>>>>  Detonic zo zápalu močového mechúra - negatívnych komentárov, názorov, ceny, oficiálne webové stránky

Anastasia Bird

Dievča, nedávajú sami vitamíny sami, uistite sa, poraďte so svojím lekárom! Počas tehotenstva, lekár, ktorý uskutočnila moje tehotenstvo bolo úplne proti užívaniu vitamínov. Ale aj cez to, tehotenstvo som rezať dva “Elevit” po dobu 30 dní, ja vám poviem prečo. Začnite s tým, že tehotenstvo môj manžel a ja sa pripravil šesť mesiacov pred plánovaným tehotenstvom, vypil obaja kurzy vitamínov, vrátane kyseliny listovej a rôznych komplexov, viesť zdravý spôsob života, letel k odpočinku na mori, a to aj so už tehotná. Problémy s imunitným systémom som mal, bol prechladnutý, som veľmi zriedka a väčšinou ľahko a bez teploty niesol. No, som otehotnela v lete a na jeseň, práve, práve začal druhý trimester, chorý, najprv na 13 týždňov a potom pri 20 ° C, ale v vážny, s teplotou, dokonca volal sanitku. Cez päť dní som sa spamätal, mi uľavilo podobne, ale za týždeň prešiel a opäť horúčku, hrdlo. Po konzultácii s niekoľkými lekári predpisujú antibiotiká mi, nechcel som piť !! Bolo to tak smutné a strach o dieťa, čo to je? Nechápala som, prečo, pretože jedlo bolo rozmanité a správne, ovocie, zelenina, brusnica ovocné nápoje, takmer denne čerstvé džúsy, atď Ale zrejme to nestačilo na odolnosť a sebemenší vírus bol som hotový ((( ((((doktor, terapeut, mi povedal, že vitamíny by rozhodne, že telo nemôže zvládnuť, potom lekár, ktorý ma videl mäkčené (stále takmer päť mesiacov tehotenstva, bola som plumb na 1,5 kg a žiadny zisk, hoci toxicita urobil neexistuje) a dal naozaj vitamíny -. Elevit Pronatal, kurz za mesiac som začal piť, išlo o 20 týždenne, nevoľnosť nebol problém s “čúrať” bolo, ale oni boli na prijatie jedenástich, prepočítaná podľa kurzu spôsob, ako teraz pijem, že nie je tehotná, žiadne také problémy))) Tak, príjem kyseliny askorbovej, to neovplyvní))) Aj cut to za mesiac, potom druhá sadzba znížená na 34 týždňov, kedy ťažko chorého manžela s chrípkou a ja sa starala o neho, pretože nikto iný nebol, a v tom čase chorý, Ach, ako som chcel. som presvedčený, že vďaka t o kyselinu askorbovú pre celé tehotenstvo, už som nebol chorý! A nebudem sa presvedčiť, že vitamíny tehotné ženy nemôžu piť a nie je žiaduce, niekedy aj bez nich nemožno riadiť. Aj s dobrou výživou, ovocia a zeleniny v obchodoch, a to najmä v zime, opustí veľa byť požadovaný. Náklady na Elevit Pronatal = 500R 30 kusov Potom som vypil až jedenásť po narodení a žiadne problémy s vlasmi alebo nechtami, alebo zuby som nikdy nemal! Domnievame sa, že prijatie jedenástich hral nie malú rolu. Tak holky, odporúčam Elevit Pronatal! A uvažovať o nich jedny z najlepších vitamínov pre tehotné ženy! Ale nezabudnite sa poradiť so svojím lekárom pred začatím užívania liekov, vrátane vitamínov!

V rokoch brať svoju daň, a zanechať stopy na vzhľade človeka. Takže, koža sa stáva ochabnuté, vlasy začne padať von a zase šedej. Existujú rôzne neduhy (Nebudem zoznam ich všetky). Niektorí ľudia nemajú sa hrnú do týchto príznakov pozornosti, veriť, že to by sa malo stať. Zatiaľ čo iní hľadajú spôsoby, ktoré by umožnili trochu dlhšie udržať zdravé. Aj výrazne zhoršili zrak, epidermis prestal vyzerať jemná, objavil cievne a srdcové choroby. Samozrejme, že som sa nechal reagovať s prostriedkami určenými lekármi. Niektoré príznaky ochorenia zmiznú a iní nie. Potom mi môj lekár predpísal rybí olej kapsúl. Pridelený k droge som si kúpil druhý deň a začal používať kapsule zlatá farba na tri kusy trikrát denne. Keď je Uplynul mesiac od začiatku priebehu hojenia stav organizmu (vonkajšie i vnútorné) stabilizovaný. Koža je už odlupovanie a trhlín. Zrakový vnem sa násobí. Krvný tlak ma málokedy obťažoval. Stručne povedané, začal som sa cítiť mlado. Hlavné účinné zložky a doplnky boli rôznych nasýtených mastných kyselín – omega-3 a omega-6. Tam sú tiež vitamíny rozpustné v tukoch A a D. Tieto látky sa podieľajú na optimalizáciu výkonu vizuálnych orgánov, kože, tráviaceho a dýchacieho systému. Aj oni vytvárajú a posilňujú zubnú sklovinu. A prvý z týchto dvoch vitamínov je veľmi účinný antioxidant. Užitočné vlastnosti olejov získaných z rybej pečene, natoľko, že písať o nich v jednom krátkom článku – preskúma nemožné. Všimnite si, že v mojich zdravotných doplnkov mali pozitívny dopad.

Ponuka vitamínov je vždy lepšie zaplniť prirodzene. Ale tam sú časy, kedy to nie je možné z objektívnych dôvodov, a nedostatok dôležitých látok môže viesť k nezvratným následkom. Nedostatok vitamínu D3 môže napraviť situácie techniky D-obsahujúce lieky, ale mali by byť prijaté na základe výsledkov laboratórnych štúdiách a pod dohľadom lekára.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.