Uniderm – recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Release forme a zloženie

Lieková forma je krém na vonkajšie použitie 0,1% :. Hmotnosť biely alebo takmer bielej farby (15 g alebo 30 g v hliníkové trubky, v kartónovej zväzku 1 tuba)

1 g krému obsahuje:

 • účinná látka: mometazónfuroátu 1 mg;
 • pomocné látky: cetylalkohol a stearylalkohol, hexylenglykolu, makrogol 20 cetylstearylalkohol, glycerylmonostearát 40-55, zriedená kyselina fosforečná, oxid titaničitý, biely vazelín, hliník škrob octenylsuccinate, včelí vosk biely, čistená voda

.

Farmakologické vlastnosti

Pharmacodynamics

Uniderm má protizápalové, antiexudative, protisvrbivé účinok.

mometazón podporuje uvoľňovanie proteínov, ktoré inhibujú fosfolipázy A2. Tieto proteíny, alebo tzv lipocortin, oneskorenie procesu uvoľňovania arachidónovej kyseliny, kontrolovať biosyntézu mediátorov zápalu -. Prostaglandínov a leukotriénov

Farmakokinetika

dut rt bet1 Uniderm  recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz Absorption Uniderm nevýznamné. 8 hodín po aplikácii krému na neporušenú kožu (bez occluzionna obväzy) v systémovom obehu môže byť detekovaná asi 0,4% účinnej látky.

Indikácie pre použitie Uniderm

Podľa pokynov Uniderm preukázané, zmierniť príznaky zápalu a svrbenie spôsobené dermatitídou, citlivé na kortikosteroidy liečby.

Kontraindikácie Uniderm

 • akné rosacea;
 • vírusová infekcia kože spôsobené varicella zoster, herpes simplex typu 1 a 2;
 • infekčné ochorenia kožné bakteriálne a hubové etiológie;
 • periorálna dermatitída;
 • syfilis;
 • tuberkulózu;
 • postvakcinačné reakcie s;
 • liečba veľkých oblastí kože a / alebo pri dlhodobom užívaní v tehotenstve a pri dojčení;
 • veku 6 mesiacov;
 • precitlivenosť na kortikosteroidy;
 • intolerancia zložiek liečiv.

Je potrebné dbať pri priraďovaní Uniderm pre liečbu kože a kožné záhyby, pri použití oklúznych obväzov na veľkých plochách poškodených a / alebo po dlhú dobu (najmä u detí).

>>>>  BeezMax - názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, koľko to stojí

Návod na použitie Uniderm: Spôsob a dávkovanie

Smotanové Uniderm aplikovať zvonka, jeho uplatnenie v tenkej vrstve na postihnutú oblasť kože.

Postup sa vykonáva 1 krát za deň. Doba priebehu sa určí lekár, s ohľadom na znášanlivosť pacienta, klinický význam a závažnosť vedľajších účinkov.

Vedľajšie účinky

 • alergická reakcia s: kontaktná dermatitída;
 • kožné reakcie s: zriedkavé – pálenie, suchosť a podráždenie kože, akné, svrbenie, miliaria, hypertrichóza, periorálna dermatitída, hypopigmentácia, macerácia kože, vzhľadu sekundárnej infekcie, folikulitída, atrofia kože, strie; Veľmi zriedka – tvorba pľuzgierov a papuly;
 • iné :. Na pozadí dlhodobú terapiu a / alebo nanášanie krému na veľkých plochách kožných lézií, alebo použitie okluzívny terapia – adrenálnej insuficiencie, Cushingovho syndrómu a iných nežiaducich javov, charakteristický pre systémových kortikosteroidov použitie

Predávkovanie

Príznaky predávkovania sú: sekundárne nedostatočnosti nadobličiek a ďalšie poruchy funkcie hypotalamus-hypofýza-nadobličky osi

.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz Odporúčaná symptomatickú terapiu, ak je to nutné, korekcia rovnováhy elektrolytov. Droga sa odporúča zrušiť, ale ak sa liečba predĺžená, zrušenie by malo byť postupné.

Zvláštne pokyny

riziko systémových účinkov kortikosteroidov sa objaví v liečbe rozsiahlych kožných plôch tela, po dlhú dobu, a zvyšuje pri aplikácii krému pod okluzívnym obväzom. Takže chcete ovládať stav pacienta pre včasné odhalenie príznakov, potlačenie funkcie hypotalamus-hypofýza-nadobličky osi a Cushingov syndróm.

Je možné, aby krém v tvojich očiach.

Vzhľadom k prítomnosti v prípravku propylénglykolu môže vyvolať podráždenie v mieste aplikácie. V tomto prípade, aplikácia Uniderm by mal zastaviť a priradiť príslušnú liečbu.

Účinok GCS môže zmeniť príznaky niektorých kožných ochorení, malo by byť považované za v čase diagnózy.

Po dlhodobej liečbe krémom náhle vysadenie lieku môže viesť k vzniku syndrómu z ricochetovým (a dermatitídy s intenzívnym začervenanie a pálenie). Preto, aby sa zrušiť Uniderm pomaly pomocou prerušované liečebný režim.

hojenie s použitím kortikosteroidov môže spomaliť.

>>>>  Brilliance SF - Znamená to Kolagén Retinol krém Zmazať Lines?

opatrnosť sa odporúča používať krém na ošetrenie v Pediatrics.

Použitie v tehotenstve a pri dojčení

Vzhľadom k tomu, kortikosteroidy prekonať placentárnu bariéru, existuje riziko negatívneho vplyvu Under na vývoj plodu, a preto sa zabránilo dlhodobé užívanie a vysoké dávky liečiva počas doby gravidity.

kortikosteroidy sa vylučujú do materského mlieka. Odporúča sa prerušiť dojčenie pri liečbe rozsiahlych oblastiach kožných lézií, kedy sa predpokladá, dlhodobá liečba vysokými dávkami mometazón.

Použitie u detí Uniderm

kontraindikované vymenovanie Uniderm deti do šiestich mesiacov.

vek 0,5-2 rokov trvania liečby by nemala presiahnuť 5 dní.

Bezpečnosť a účinnosť krému v liečbe detí starších ako šesť mesiacov dobu dlhšiu ako 42 dní nie sú nastavené.

dut rchitecture ttrctive1 Uniderm  recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz Pri vymenovaní liek pre deti by si mali uvedomiť, že sú veľké riziko potlačenie funkcie hypotalamus-hypofýza-nadobličky systému, spolu s rozvojom Cushingovho syndrómu. To je spôsobené vysokým pomerom plochy povrchu k hmotnosti.

Dlhotrvajúci vystavenie GCS na tele dieťaťa môže dôjsť k porušeniu svojho rastu a rozvoja, takže by ste mali používať minimálnu účinnú dávku na krátku dobu.

Liekové interakcie

Interakcia krému Uniderm s inými liekmi nie sú nainštalované /.

analógy

Analógy Uniderm sú Asacort, Gitano-N, Asmanex, Mamata, NASONEX, mometazón.

Podmienky skladovania

Skladovať pri teplote 15-25 ° C. Udržujte mimo dosahu detí.

Trvanlivosť – 2 roky

.

podmienky dodávok lekární

vydávané na lekársky predpis.

Recenzie asi Under

Recenzie asi Under väčšinou pozitívne, účinnosť krému v liečbe alergické kožné reakcie s, zápaly, opuchy, svrbenie. Droga je ľahko ovládateľný, dobrú konzistenciu, žiadny zápach. Náklady na krému sa nazýva prijateľné alebo nízka.

nedostatky často poukazujú na to, že je Uniderm hormonálneho činidla.

Cena Uniderm lekární

Cena Uniderm pre skúmavky obsahujúcej 15 g krému, približne 30 g –

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.