Smartwatch A1 – hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

Smartwatch A1 - hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky
Smartwatch A1 - hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

Vážení čitatelia, dobrý deň. Dnes má naša revízia sa

11 Smartwatch A1  hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

týka rozpočtu, modelové čínskej chytré hodinky – SmartwatchA1. Ide o ďalšiu kópiu Apple hodinky s podobným dizajnom, ale zlým výkonom. Dnes je analóg maximálne podobá originálu z Cupertino, o čom svedčí nielen dizajnom ciferníku. SmartwatchA1 prijala aj návrh popruhu s množstvom farieb, rovnako ako rozhranie menu. No,

uvariť čaj, získať sušienky, začneme so zavádzaním tohto šikovný gadget.

Tak ako čínske spoločnosti kopírovať produkty známych značiek. A v skutočnosti odsudzovať a nechcú. Nie každý užívateľ má možnosť pripojiť sa k skupine šťastných majiteľov chytrých pomôcok. Tu prichádzajú na pomoc čínskych výrobcov, ktoré ponúkajú smiešne množstvo zaujímavých prístrojov. Dnešný trend – chytré hodinky. Vydané jej model jednoducho leniví.

Na strane ľavej a nemenovanej firme, ktorá sa zaoberá výrobou modelu chytrých hodiniek s priamočiare titulu SmartwatchA1. S návrhom čínskych remeselníkov nevadí vôbec skopírovaním všetky s Apple Watch. Operačný systém? Samozrejme, že nie od americkej značky, a preto, keď je Android. Hodiť do nízkych nákladoch a pripravený model, čo je presne záujem kupujúceho.

Týmto požiadavkám nevyhovuje žiadny Apple Watch

Zobraziť všetky 7 fotiek

Či už sú recenzií SmartWatchA1, nemôžu súťažiť s hodinami od Apple, s výnimkou cien. Takže vám pochopiť rozdiel a rozhodne, či klonovať, tu sú kľúčové rozdiely.

 • dizajn. Tam nemusí byť ani hovoriť – s istotou obísť Apple Watch SmartwatchA1. A ako inak, s ohľadom na vysoké náklady na prvú. Majú prípad Apple a ďalšie spoľahlivejšie a popruhy, a vyzerať reprezentatívne.
 • Vlastnosti. Opäť platí, že znamienko plus ide na americký produkt. Apple Watch jednoducho nemohla ísť na trh s hardvérom slabé alebo zlé zobrazenie. S vysokými nákladmi, ktoré sú na vrchole.
 • Podpora platformy. Tu je to, čo čínsky lepšie šikovný hodinky Apple Watch, pretože ide o veľké množstvo zariadení. Kúpil som “Apple” gadget, prosím a iPhone ho kúpiť. SmartwatchA1 žiadny rozdiel, ku ktorému zariadenie vybrať.
 • Podpora SIM. Veľmi často čínski výrobcovia nepríjemné, že vtesnať do zariadenia veľa funkcií, ktoré nie sú potrebné. Ale podpora SIM karty smart hodinky sa ukázalo byť veľmi užitočná funkcia. Apple Watch nemôže.
 • Accessibility. Inteligentné hodinky od Apple vynikajúce gadget. Avšak užitočné bude

  zďaleka nie každý užívateľ. Platiť veľké peniaze, môžete si cez týždeň zaslať prístroj zhromažďovať prach na polici. Tak prečo nie začať s chytrými hodinky z triedy rozpočtu.

Kľúčové vlastnosti h4>

Takže teraz viete o hlavných rozdielov medzi vinník nášho výrobku od Apple Watch. Na preskúmanie SmartwatchA1 a začnime s výkonom.

 1. Kryt: kov a plast
 2. Farba: strieborná
 3. Silikónové popruh (nastaviteľný)
 4. Pásmo Farba: biela, čierna, zelená, červená, modrá
 5. Ochrana proti nárazom a vlhkosti
 6. obrazovky: 1,54 palca 240×240 bodov
 7. Bluetooth 3.0
 8. CPU: MTK6260A
 9. RAM: 128 MB
 10. ROM: 64 MB
 11. slot pod pamäťovú kartu a SIM karty
 12. Kamera: 0,3

  18 Smartwatch A1  hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

  MP

 13. Batéria: 380 mAh
 14. Voliteľné: monitoring spánok a kalórie
 15. OL> skvelé ceny: Chytrý telefón hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

  Zariadenie H5> Nenechajte si ujsť:

  Aj napriek nízku cenu, SmartwatchA1 sa predáva v naozaj roztomilé boxe. Je vyrobená zo štvorcového kartónu, štylizované pod stromom. Vyzerá veľmi prestížne. Hodinky sám, balené v sáčku, ležať na špeciálne obloženie, ktoré ho chránia pred poškodením počas prepravy. Obsah balenia SmartwatchA1 je v dolnej časti okna. To zahŕňa:

 • microUSB kábel pre nabíjanie;
 • navádzať k SmartwatchA1 (aj keď nie v ruštine);
 • Screen Protector;
>>>>  Spartagen + plus - názory, komentáre, cena, kde kúpiť

Balíček porovnateľné s tými, ktoré ponúka iných výrobcov. Len frustrujúce nedostatok výučby v ruštine, takže pochopiť všetky zložitosti tohto SmartwatchA1 majú svoje vlastné.

Vzhľad a dizajn

Design hodiniek okamžite upúta pozornosť. Vyzerajú veľmi podobne ako čipové hodinky inej značky. SmartwatchA1 je vyrobená z kovu (predná časť) a plastov (zadný kryt). Zostaviť žiadne sťažnosti – všetky byudzhetnenko, ale celkom spoľahlivé. Prekvapivo, dokonca aj kovové konca nevyvolávajú pocit, že za pár mesiacov bude pokrytá

prachom.

Nachádza sa v prednej časti, mierne vyčnievajúce obrazovku. Mimochodom, sú už zahrnuté celkom dobrý film. Otvor kamera je na dne, takmer neviditeľný, ak nechcete kontrolovať. Na pravej strane SmartwatchA1 je mechanické tlačidlo, štylizovaná kolesá a nabíjací port, ktorý je zakrytý krytkou. Tu je rovnaký, ale tesne pod tam je otvor mikrofónu. Na ľavej strane pre SmartwatchA1 nič.

zadný kryt je z plastu, vyrobený vo farbe popruhu. Bližšie k ľavej strane je externý reproduktor gril. Kryt príde to, čo možno urobiť s špeciálnu drážky. Pod ním je prvá vec, ktorú vidíme, lítium-iónová batéria, ktorá ukazuje na krajinu pôvodu. Tu prilepený štítok s IMEI zariadení. Batéria je vytiahnutý. Pod ním sa nachádza dve štrbiny pod microsite a microSD

skvelé ceny :. Chytrý telefón hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆ ochranu pred nárazmi a vlhkosťou

Áno, dokonca aj čínski výrobcovia poskytli akejkoľvek ochrany chytré hodinky SmartwatchA1. Samozrejme, že to nie je až ktorý sa používa v značkových modelov, ale môže zachrániť váš prístroj z “smrti”. Vlhkosť znamená, že hodiny sa nestane dážď, a riad umyť im dá.

Z ísť na sprchou alebo vaňou s SmartwatchA1 je lepšie zdržať – užívateľské recenzie redukuje na intolerancia hodinami paru (reproduktor nie je chránená). Prežiť gadget a jemne

1 3 Smartwatch A1  hodinky, negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

fúka alebo pádu zo stola. S ohľadom na dizajn, možno predpokladať, že počet hodín nepokojného prachom a špinou.

Strap

Výrobca SmartwatchA1, zdá sa, že spočiatku sa priblížil rozvojové hodín, aby sa dosiahlo na konci presné kópiu Apple Watch. Z tohto dôvodu boli skopírované aj dizajn popruhu. Je vyrobená naozaj pevne, ale existuje niekoľko farieb.

materiál bol silikón. Popruh SmartwatchA1 je stanovená na ruky s neobvyklou sponou, ktorá v priebehu času môže vážne nosiť von, strácajú svoju kvalitu. Pružný pásik pevne viaže na hodinky na ruke.

Screen

Zobraziť všetky 7 fotiek

Zobrazuje čínskej chytré hodinky obvykle nie sú známe pre kvalitu. No obrazovka výnimkou a SmartwatchA1, čo potvrdzujú aj spätnej väzby od používateľov. Inštalovaný lacnú 1,54 palca matrice s rozlíšením 240×240 pixelov. Po obrazovke sú pomerne širokom rozmedzí, ale fotky SmartwatchA1 v internetových obchodoch skryť tento nedostatok.

>>>>  Varicobooster - názory, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz, kŕčové žily

Jas je celkom dobrá, dostatočný kontrast. Ale pozorovacie uhly chytrých hodiniek SmartwatchA1 je rozrušený – aj malú odchýlku obrazovky v oboch smeroch spôsobuje, že obraz skresľovať. Snímač nemá nárok, spĺňa hodnotu.

Čo je vnútri h4>

Silly očakávať od čínskej kópie inteligentný hodiny výkon ako originál. SmartwatchA1 dostal rozpočet procesor MTK6260A, 128 MB RAM a len 64 MB vnútornej pamäte. Ak sa situácia s čipom a RAM nie sú správne, skladovacia kapacita sa môže podstatne zvýšiť inštaláciou na pamäťovú kartu (tvrdil, že podporuje microSD až 32 GB). V zásade nedochádza k problémom s SmartwatchA1, takže hardware nevýhody patrí nebude, aj keď je veľmi slabý.

Aké sú chytré hodinky z Číny zaobísť bez fotoaparátu. Výrobca bol ocenený SmartwatchA1 modul 0,3 MP (niekde smeje Nokia, ktoré vyšlo pred 10 rokmi). Ale na druhú stranu, čo môžete očakávať od mini počítač pre 15. $ Fotoaparát zahŕňajú iba raz – pri prvej prehliadke hodín. Potom túžba po použití zmizne. Oveľa užitočnejšie obrazy funkcie prenos zo smartphonu fotoaparátu na obrazovke inteligentný hodiniek SmartwatchA1, ale o tom neskôr.

Autonomy H5>

Work smart hodinky vstavanou batériou 380 mAh. Na jedno nabitie vydrží v priemere dva dni. Ak chcete použiť SmartwatchA1 ako základnú hodiny (bez SIM karty a spárovaný s smartphone), môžete sa spoľahnúť na celý týždeň bez dobíjania. Autonómia SmartwatchA1 možno považovať za priemerný, ako je naznačené na názory. Plne nabitá hodinky po dobu asi dvoch hodín.

Operačný systém, pripojenie k smartphone H5>

Aboutyour je známe len málo. Pracovať SmartwatchA1 pod kontrolou ďalšieho klonu Android, ktorý dostal dobrú funkčnosť. Vážnym nedostatkom bol preklad do ruského jazyka. Tento problém sa týka nielen tieto chytré hodinky.

V zariadení so systémom Android SmartwatchA1 je pripojený bez problémov pracovať s takmer všetkými verziami. Ale používatelia zariadení so systémom iOS nie sú k dispozícii všetky funkcie, dôvodom je výrobcom vydala aplikáciu len pre “zelenú robot”. Program možno stiahnuť pomocou QR kód, ktorý možno nájsť v ponuke SmartWatch. S ním nakonfigurovaný SmartwatchA1 pod osobným požiadavkám. Ak chcete pripojiť hodinky k telefónu pre aktiváciu Bluetooth dosť na oboch zariadeniach. Všimnite si, že mobilný telefón musí mať Bluetooth 3.0 alebo novší

Skvelé ceny :. Chytrý telefón hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆ ponuke funkcií

Celkovo SmartwatchA1 sa príliš nelíši od najbližších konkurentov, pokiaľ ide o funkcie. Mnoho štandardné funkcie na typ kalkulačky alebo kalendár. Nie je to nutné, ale užitočné pre mnoho užívateľov. Tam sú niektoré zaujímavé vlastnosti SmartwatchA1, ktorý teraz hovoriť.

Pre začiatok je potrebné poznamenať, štýl rozhrania. Väčšina čínskych chytré hodinky, ako veľa ľudí vie, dostanete obvyklú ponuku so zoznamom funkcií. Smart hodinky SmartwatchA1 išiel ďalej skopírovaním rozhranie Apple hodiniek. Toto sú ikony aplikácií, ktoré sú usporiadané do kruhu. Ak chcete pracovať celkom dobre, a čo je najdôležitejšie -. Pohodlná

Kľúčovým rysom SmartwatchA1 je podpora SIM kartu, ktorá vám umožní volať priamo z gadget. Za týmto účelom sú mikrofón a externý reproduktor. Okrem toho prítomnosť SIM karty vám dáva možnosť posielať a prijímať SMS, a pripojiť sa k sieti, avšak s veľmi pomalé načítanie stránok. Práca SmartwatchA1 pri frekvenciách 850/900/1800/1900 MHz.

>>>>  WondaLips - názory, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Užitočnou funkciou bol krok, s ohľadom na prejdenej vzdialenosti. Vždy nefunguje dobre, informačné záznamy v histórii. Existuje monitoring spánok, ktorý môže ušetriť čas uvoľnenie a regeneráciu. Priaznivci aktívneho životného štýlu budú spokojní s funkciou fitness tracker, ktorý sleduje zdravie, kalórií a tak ďalej. A SmartwatchA1 pomôže nájsť svoj smartphone v prípade straty.

Hlavné funkcie a aplikácie h4>

Tak, zaujímavé vlastnosti našich zákazníkov “” sme sa zaoberali, sa teraz zameriame na štandardných funkcií. Som si istý, že ste oboznámení s ich účel, tak krátko.

 • Prihláste sa do hovoru. Umožňuje zobraziť informácie o uskutočnených volaní alebo hodiny z vášho smartphonu.
 • Nahrávač. Malá aplikácia, ktorá zaznamenáva zvuk.
 • Player. Prehráva audio súbory uložené na pamäťovej karte. Je tu možnosť počúvať hudbu na diaľku z vášho smartphonu.
 • Oznámenie. Kombináciou A1 Inteligentné hodinky cez Bluetooth s smartphone, dostane užívateľ na hodinky správ a ďalších oznámenia.
 • Diaľkové ovládanie inteligentných telefónov kamery. Zaujímavosťou, ktorá je k dispozícii po inštalácii programu.
 • Kalendár. Jednoduché a užitočné.
 • Kalkulačka. Vám pomôže rýchlo spočítať nič, hlavná vec -. Na prispôsobenie sa malé klávesnicu
 • Časovač a alarm. Myslím, že to je pochopiteľné pre tieto funkcie.
 • A pripomienka tichu. Starať o svoje zdravie, správa SmartwatchA1, ktorý treba vstať a pretiahnuť.
 • Browser. Jednoduché a pomalé. Umožňuje prezeranie stránok, ale iba prostredníctvom SIM karty.
Kde kúpiť, cena H5>

Hlavným miestom predaja SmartwatchA1 je samozrejme čínskej online trhovisko ako aliexpress alebo GearBest. Pozrite sa na ceny v týchto miestach je rádovo 1000-1500 rubľov, čo je celkom dobré.

Niektoré elektronické obchody v Rusku, tiež ponúknuť kúpiť SmartwatchA1, ale cena môže dosiahnuť až 3000 rubľov. Je preto lepšie sa objednať zariadenie priamo z vlasti výberu predajcu s najvyšším ratingom.

Na záver

No, priatelia, prečítajte chytré hodinky SmartwatchA1 v cieli. Napríklad naša súčasná “guest” možno dospieť k záveru, že kvalita čínskych hodín nepretržite rastie. Kópia návrhu od značkového výrobcu modelov budú mať prospech len výrobcovia, čo je potvrdené vysokým predajom.

SmartwatchA1 – nie je to najlepšie chytré hodinky dnes, ale nízku cenu prináša im až na vrchol. Dobrá funkčnosť zariadenia, hoci s hrou, pomerne dlhú prácu bez dobíjania. Viac a nechce z rozpočtu chytré hodinky

skvelé ceny :. Chytrý telefón hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

analógy

Ako už bolo spomenuté, len najlenivejší čínsky výrobca vydala aspoň jeden model je lacné chytré hodinky. Medzi tejto hojnosti, si môžete vybrať stojace zariadenia.

 • DZ09 Inteligentné Watch. Model s podobnými funkciami v rovnakej cenovej kategórii ako A1. Iba DZ09 -. Kopírovať Samsung Gear S2
 • Q50. Inteligentné hodinky, ktoré sú vyrobené špeciálne pre deti. Rovnaká funkcia, ale robustnejšia bývanie.
 • GT08. Model, ktorý je zároveň podobná as Apple hodinky a SmartwatchA1. Trochu odlišný dizajn a konštrukcia popruhu.
 • Inteligentné Watch U8. Najlacnejšie šikovný hodinky ideálne pre cestovateľov s inteligentnou gadgets.
 • GD19. A re-klon Apple sledovať. Sa líšia iba v popruhu.

Recenzie používať h4>

názor číslo 1

Oksana, Moskva

názor číslo 2

Sergey SPB

názor číslo 3

Artem, Kiev

názor č.4

Tatiana, Kazan

Gregory, Novosibirsk

skvelé ceny: Chytrý telefón hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.