Silane Guard – tekuté sklo, recenzie, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď,

je špeciálny brúsne kompozícia s účinkom kvapalného skla, ktoré sa vzťahujú na časti karosérie. Liquid Silan Willson sklo Guard vyrába japonskej spoločnosti Willson. Tento nástroj umožňuje vytvárať vodu odpudzujúca účinok a chránia lak pred poškriabaním a mechanickým poškodením a pred agresívnymi činidlami v zime.

Inovatívna technológia pomohla vytvoriť ľahko použiteľný jednozložková látka. Recenzia na kvapalný Silan Willson skla Guard umožňujú posúdiť jeho popularitu u spotrebiteľov.

Prehľad konkurenčných fondov Silan Guard

Pre zaistenie ochranné vlastnosti tela, mnohí majitelia vozidiel použiť špeciálne náradie. Patrí medzi ne leští a vosky. Všetky tieto látky majú vplyv na: Áno, auto je lesklá a telo má ochrannú vrstvu, ale hlavnou nevýhodou je stručnosť tohto majetku. Tieto zlúčeniny sa premyjú na prvé umývanie vozidiel. Sila ochrannej vrstvy vytvorené takými prostriedkami, je veľmi malý, takže možno povedať, že majú dekoratívne efekt a ochranné vlastnosti ich podmienené.

Inovácia japonského výrobcu používa silonovoy základ pre vytvorenie tekutého skla. Táto látka zaručuje ochranu povrchu tela za celý rok. Vzhľadom na zloženie auto bude mať vynikajúci vzhľad lesklý povrch a dobrú ochranu proti agresívnym prostredia po dlhú dobu. Tento povlak sa pri ručnom alebo strojnom práčky nie zmyť, a väčšia pravdepodobnosť, že sa zabránilo čistiace prostriedky zničiť náterovej hmoty v tele.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, recenzie, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, Vďaka dobrej korelácii ceny a kvality Silan Willson Guard osloví majitelia automobilov. Než si kúpite vozidlo, musíte overiť integritu predávajúceho, nekupovať falzifikát. Naša spoločnosť garantuje vysokú kvalitu predávaného tovaru.

Spôsob použitia Silan Willson Guard

látka aplikuje na povrch stroja, by sa malo uskutočniť v poli, chránená pred priamym slnkom a prachom. Nie je možné použiť kompozíciu pri izbovej teplote nižšej ako nula. New Willson Silan stráž pred aplikácií vyžaduje testovanie tohto riešenia je aplikovaný na malej ploche tela. Upozorňujeme, že použitie tejto látky nie je všade.

>>>>  Night Comfort - cena, kde kúpiť, originálne, spray

Povedané nie na také detaily vozidla:

 • plastový povrch;
 • nárazníku auta;
 • gumené alebo chrómované časti;
 • skla a svetlometov.

Pri získavaní finančných prostriedkov pre tieto autodielov treba ich utrieť vlhkou handričkou. Ak je látka dostane na oblečenie, opláchnite vodou.

Funkcie aplikácie je, že po nanesení Wilson musí rýchlo vykonať leštenie. Nepoužívajte Polish so skleneným efektom tekutého je možné iba v miestnosti, ktorá je dobre vetranom mieste. Udržiavať v čistom silanu Willson stráže nemožné: otvorenie fľaše, treba ju okamžite použiť

.

sada obsahuje nástroj Silan Guard Willson, špeciálne huba aplikátor a čistiaca handrička. Nanášanie látky, je nutné chrániť ruky latexové rukavice. Hlavnou zložkou v prostriedku je silán, že sa nedajú jesť, by mali byť držané v dostatočnej vzdialenosti od ohňa mimo dosahu detí. Ak náhodou sa látka dostane na kožu tváre alebo očí, mali vypláchnuť vodou po dobu 15 minút.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, recenzie, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, Pred nanesením látku, ktorú potrebujete umyť a vysušiť auto. Potom by sa malo zaobchádzať s odmasťovadlom do všetkých častí tela, potom naneste silán stráž a raspolirovat handričku. Nechať auto po dobu 8 hodín na upevnenie efekt. Podrobný návod na použitie je v balení.

Uchovávať by mala byť pri teplote do 40 stupňov. Je možné, aby sa zabránilo zamrznutiu a uchovanie pri teplotách pod bodom mrazu. Chrániť pred kontakt obalového slnečným žiarením. use Doba výrobku je 5 rokov od dátumu výroby.

Výhody tekuté sklenené Silan gardy

Nástroj je ľahko a ekonomicky aplikované. Po utrieť sa ukázalo vynikajúci výsledok, ktorý nie je odlišný od drahých výrobkov.

Telo vozidla bude naozaj majú vynikajúcu lesk po celý rok. Okrem toho, podľa mnohých odborníkov, nástroj zaručuje vodoodpudivá vlastnosti v dôsledku organického filmu, ktorý sa objaví na povrchu. Vozidlo po dlhú dobu, budú chránené pred agresívnymi vplyvmi poveternosti a zostane jasná.

>>>>  CANNABIS OIL CBDOL artritída - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

hlavnými výhodami Silan Willson stráže patrí:

 • zaisťuje efekt, ktorý zaručuje odolnosť proti vlhkosti;
 • spracovania môže byť ľubovoľnej veľkosti auto;
 • ľahká aplikácia prostriedku umožňuje vyrábať všetky práce na krátku dobu;
 • vďaka špeciálnej technológii, výrobok môže byť použitý v niekoľkých vrstvách;
 • hrúbka povlaku prekročí voskové niekoľkokrát;
 • dlhotrvajúci účinok spracovania auto.

akvizíciu Willson Silan gardy

kúpiť tekuté sklo pre auto na našich webových stránkach. vedúci zamestnanci spoločnosti budú odpovedať na všetky vaše otázky a radiť ohľadom žiadosti. V cene výrobku je najlepší v regióne. Môžete si objednať dodanie tovaru kuriérom alebo prepravnej spoločnosti. Platba sa vykonáva akýmkoľvek vhodným spôsobom pre zákazníka. – to môže byť v hotovosti alebo bankovým prevodom, rovnako ako plastových kariet banky

Oficiálny web obsahuje podrobný opis produktov, ktoré poskytnú odpovede na všetky otázky správne vyzdvihnúť nevyhnutný nástroj. Ak si neviete, kde kúpiť automobilový tekuté sklo Willson, objednať výrobok z nás a máte zaručené, že bude spokojný s nákupom.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.