Liquid Chestnut nápoj pre chudnutie – názory, cenu za následok

Liquid Chestnut nápoj pre chudnutie - názory, cenu za následok
Liquid Chestnut nápoj pre chudnutie - názory, cenu za následok

súdiac podľa rôznych produktov pre chudnutie, ktorí chcú schudnúť sa často netýkajú do fitness trénerom alebo bežeckom páse a natívne počítača a online. Smutne pripustiť, ale tieto dva sú jasne zneužívajú našu dôveru a snaží sa vytvárať zisk. A bez ohľadu na to, ako banálne znovu opakovať reklamné sľuby prostriedkov z prebytočný tuk, bez toho, aby štandardné postupy nie sú potrebné.

Liquid ChestnutDrink predáva vo forme rozpustného

prášku. Podľa výrobcu, po prvej dávke tuku, začne horieť a ústup. Nepotrebujete žiadne ďalšie úsilie – diéty a cvičenia pre wimps. Liquid Chestnut sľubuje každému štíhle telo ako modelky, so

12 2 Liquid Chestnut nápoj pre chudnutie   názory, cenu za následok

všetkým, čo je potrebné pravidelne piť nápoj.

Čo robilo Liquid Chestnut?

Hlavné komponenty, ktoré sú požadované položiť svoje nádeje na dokonalé telo: Goji plody, ananás extrakt a kaktus. Vzhľadom k tomu, 2 je súčasť už bola riešená na našich webových stránkach, môžete bez váhania tvrdiť, že nemajú vplyv spaľovanie tukov (čo potvrdzujú nielen názory, ale aj pripomienky od našich návštevníkov).

Goji môže byť do istej miery užitočné ako všetky plody, ale vo forme rozpustného nápoja z pôvodnej “užitočnosti” zostáva veľmi malé percento. A čo na tom záleží, či hodíte navyše hmotnosť Goji bobule v akejkoľvek forme nepomôže?

No, kaktus … jediný nápoj z kaktusu, si zaslúži rešpekt je samozrejme tequila. Žiadny vedecký dôvod domnievať sa, že kaktus pomôže schudnúť, to nie.

Avšak, uvedené komponenty 3 nie je všetko, čo možno nájsť v čokoládový nápoj z nadváhy. Pre väčšiu prehľadnosť kompozícia môže byť v porovnaní s inou krásnou vyhlásenie výrobcu:

neznamená, že nápoj je plný chémie – nie, zloženie normálne, ale bez arómy, sladidlá a regulátor kyslosti, nebol. Ale jedna zo zložiek zaslúži viac starostlivé zváženie.

>>>>  Peruvian Maca - názory, cena, kde kúpiť, koľko je to stojí

Čo je levocarnitine

L-karnitín je zodpovedné za metabolizmus a konkrétnejšie transportorul mastných kyselín. Nejaký čas jeho vplyv bol rovny anabolík, ktorou sa vykonávajú niektoré športovci pozornosť do svojho jedálnička. Ale vedecké štúdie nepotvrdili užitočné vlastnosti karnitínu pre športovej výživy. Vzhľadom k tomu, L-karnitín nie je podstatné živiny, odporúčaná denná dávka tiež nájdený. ​​

Ale ostatní odborníci hovoria, že karnitín je prospešné pri liečbe mužskej neplodnosti a pomáha

znížiť obsah tuku a zvýšenie svalovej hmoty. Takže v jednom experimente sa skupina starších ľudí, viac ako 6 mesiacov odo dňa prevzatia 2G L-karnitínu denne. Po 6 mesiacoch zlepšenie sa duševnú aktivitu a fyzikálnu formu: v priemere predmety stratili 1,8 kg tuku a zvýšenie svalovej hmoty 3,8 kg

Aby sme to zhrnuli, vedci nedosiahli jednomyseľného záveru o blahodarné vlastnosti L-karnitínu. Avšak, väčšina expertov a niektoré štúdie dávajú dobrý dôvod považujem za užitočnú látku, ktorá prispieva k normálnemu metabolizmu. Ale na Chudnutie karnitín má veľmi, veľmi vzdialenej: 1,8 kg za pol roka – to je 300 gramov tuku za mesiac. Je nepravdepodobné, že tento úspech možno nazvať úspešné chudnutie.

V vrecko obsahuje 5 g prášku. 100 g výrobku, ešte 2,5 g

10 1 Liquid Chestnut nápoj pre chudnutie   názory, cenu za následok

l-karnitínu. Z tohto dôvodu, v jednej dávke diéta obsahuje 0,125 g tejto látky. Pitie 2 kokteily denne, telo sa dostať 10-krát menej karnitín než ľudia z vyššie uvedeného pokusu. Matematická logika velí, že za mesiac jesť Liquid Chestnut sa zbaviť až o 30 gramov tuku! Brilantná výsledok.

Niečo málo o obezite

Vedieť Všeobecné informácie o tom, čo je obezita a ako s ňou bojovať, môžete po dobu niekoľkých sekúnd rozlíšiť pravdu od krikľavých reklamných lží.

Príčiny obezity môžu byť veľmi rôzne: životný štýl, dedičnosť, vek, pohlavie, strava, stres atď. Upozorňujeme na fotografiu vyššie, kde je uvedené zloženie. Na ľavej strane pod nadpisom “čítať Model tela: nie je potrebné meniť životný štýl, nepotrebujeme cvičenia, nemusia dodržiavať diétu Je to čistý populizmus, čo je jasný signál – sme leží U veľkých zmien je !. potrebné na identifikáciu a odstránenie príčiny (a často aj viac než jeden). – nezdravá strava, nezdravý životný štýl, nedostatok fyzickej aktivity, alebo niečo iné

>>>>  Prostaffect znalecké posudky

Hoci karnitín, už bolo spomenuté predtým, zlepšuje látkovú výmenu, si uvedomiť, že medzi spaľovanie tukov

a sacharidov naše telo radšej sacharidov, trávia glykogénu. Preto sa pred tréningom sa neodporúča konzumovať potraviny bohaté na sacharidy. A Liquid Chestnut 90% je zo sacharidov, ktoré by zbavilo pokusy karnitínu (čo je zanedbateľné) núti telo začať spaľovanie tukov.

Zhrnutie – Liquid Chestnut

Liquid ChestnutDrink nepomôže schudnúť. Som rád, že neublíži: v jeho štruktúre je možné nájsť L-karnitín, celkom užitočné veci. Ale to je príliš malý, aby žiadny pozitívny výsledok. Preto tí, ktorí sú skutočne hľadajú spôsoby, ako schudnúť, je lepšie, aby strácať čas na tejto zbytočné kokteilu.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.