KETO PRO Diet – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

KETO PRO Diet - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
KETO PRO Diet - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Tento prehľad sa zameriava na doplnenie KETO PRO Diet, Fit pre rýchle a bezpečné chudnutie. KETO PRO Diet; Fit je Botanická zložitý, že denný príjem, ktorý odstraňuje 10 libier za púhy jeden mesiac. V našom materiálu poskytuje informácie o zložení, právo používateľa a vlastnostiach doplnku.

Tu nájdete recenzie ľudí, ktorí majú, ako sa zbaviť nadváhy s KETO PRO Diet; Fit. Kúpiť KETO PRO Diet ;! Fit v lekárni Európy je nemožné, liekom na objednávku iba na oficiálnych zdrojov k dispozícii za neuveriteľne atraktívnu cenu

kapsuly KETO PRO Diet; FIT

rýchlejšiemu FAT horenia zvýšením

5 49 KETO PRO Diet  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

úrovne ketónov

 • urýchliť úbytok hmotnosti bez

  zníženie svalovej hmoty

 • podporujú zvýšenie spaľovanie tukov
 • doplniť zásoby glykogénu, čo pomáha vytvárať svalovú hmotu
 • znížiť pocit hladu, znižuje chuť na škodlivé potraviny a sladkosti

Indikácia KETO PRO Diet

Tam je rozsiahly zoznam chorôb, pre správne spracovanie, ktoré by malo zníženie telesnej hmotnosti. Medzi nimi sú vysoký krvný tlak, diabetes mellitus typu II, osteoartritída kĺbov a spondylóza, rovnako ako akékoľvek poruchy srdca. Spolu s porúch príjmu potravy, ako je bulímia a anorexia, často zistilo úplné rezignáciu na vlastné prebytočného tuku. Objektívne posúdiť váhu, vyvinuli špeciálne index – BMI. Nástroj pre chudnutie Keto Jedzte Fit je zobrazený s faktami:

 • BMI nad 25;
 • pása veľkosť vyššia ako normálne (iný rozsah u žien a mužov);
 • dýchavičnosť na pozadí obezity;
 • zlyhanie srdca;
 • vypuklé brucho, pevné na pohmat.

Pre výpočet BMI je potrebné rozdeliť hmotnosť v kilogramoch druhou mocninou výšky v metroch. V prípade, že zistená hodnota prekročí 27 – je prvý stupeň obezity. Sférické pružný žalúdok poskytuje signál na husté agregáciou lipidov v brušnej dutine. Táto podmienka sa považuje za hrozbu pre vnútorných orgánov. Tukovej vrstvy nemajú potrebnú sieť kapilár a sú jedným z rizík nedostatku kyslíka pečene, pankreasu a ďalších tkanivách.

Princíp činnosti KETO PRO Diet

doplnok pôsobí na nasledujúcom princípe:

 1. spustí proces aktívny chudnutia bezprostredne po prijatí kapsule;
 2. vám umožní schudnúť bez cvičenia;
 3. podporuje odbúravanie viscerálneho tuku a celulitídy.

  LI>

Princíp fungovania je podobný známych tabliet ketogénna diétu. Je získať energiu nielen zo sacharidov, ale z tukov.

Konsultatsialary bez konzultácie

S nedostatočnej spotreby sacharidov telo začne prijímať energiu z tukových buniek. Prestavať metabolických funkcií. V pečeni sa táto strava ketónu vyrobeného aktívnymi prvkami, ktoré sa stretávajú s nadbytkom ložísk v tele.

Fáza chudnutie

proces straty hmotnosti prebieha v niekoľkých stupňoch:

 1. Telo začne prepínač z prvej kapsule prijatá. Začať proces znižovania hmotnosti. V prvom možnom týždňa, ako sa zbaviť pár libier. Schudnúť cítia menšiu potrebu potravín.
 2. Druhý stupeň je aktívne spaľovanie tukov v oblasti brucha. Schudnúť cíti nával energie a zlepšenie nálady. Váhový úbytok je urýchľovaná.
 3. Tretia etapa začne ísť

  4 47 KETO PRO Diet  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

  preč tuk zo všetkých problémových oblastí. Hmotnosť sa znižuje viac a viac každý deň.

 4. V poslednej fáze chudnutia telo zvyk na pocit sýtosti na menšom objeme potravy. Je jasne vidieť postroynevshaya postavou.
 5. OL>

  Komponenty KETO PRO Diet; FIT

  účinne pomôcť na boj s obezitou, spustením procesu ketózy 45 minút

 • Triggers spaľovanie tukov, podporuje regeneráciu a dodáva energiu
 • Urýchľuje metabolizmus tým, že stimuluje spaľovanie podkožného tuku
 • Zlepšuje trávenie, urýchľuje látkovú výmenu. Znižuje chuť k jedlu, zlepšuje duševnú a fyzickej výkonnosti
 • Podieľa sa na regulácii hmotnosti, pomáha spaľovať telesný tuk a dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Podporuje imunitný systém a uľahčuje absorpciu vápnika.

o zložení KETO PRO Diet; Fit

V prílohe KETO PRO Diet; Fit je komplex rastlinných látok, ktoré normalizujú metabolizmus, blok vstrebávanie sacharidov a spúšťajú premenu tukov na energiu! Activetestsuite látky vzorca uvedené:

 • BHB komplex -. Komplexné ketón soli, ktoré stimulujú spaľovanie tukov a zlepšenie telesnej tón
 • extrakt guarany zložka, normalizačné metabolizmus. Odstraňuje prebytočnú

  tekutinu, znižuje chuť do jedla a hladiny cukru v krvi úrovne.

 • Kofeín – látka, ktorá stimuluje všetky procesy v tele. Horí vnútorné a viscerálneho tuku, redukuje celulitídu a posilňuje turgor kože.
 • Vitamín D je dôležitým prvkom, ktorý podporuje dobré zdravie pri chudnutí. To tiež zlepšuje vstrebávanie vápnika z potravy.
>>>>  Pantoflex - negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

Výhody KETO PRO Diet; Fit

Diéta, diéta a cvičenie sú najčastejšie metódy v boji proti nadmernej hmotnosti, ktorá nie vždy priniesť pozitívne výsledky, ale znižujú kvalitu života! Prial by som si, aby sa stal majiteľom štíhlu siluetu, bez toho aby sa zmenila obvyklý spôsob a zdravotné výhody? Keto vám pomôže KETO PRO Diet! Moderný a bezpečný tuk horák má nasledujúce výhody:

 • Bezpečné formuly. Koncentrát obsahuje komplex rastlinných zložiek, ktoré začať proces straty hmotnosti, bez toho aby dochádzalo závislosť a vedľajšie účinky.
 • Zložitá akcie. Doplnok má spaľovanie tukov, detoxikačné, vyvažovanie, lymfodrenáž, tónovanie a antioxidačné vlastnosti. Vzhľadom na to, že prispieva k zníženiu hmotnosti, zlepšenie zdravia, a premeniť svoj vzhľad.
 • Všestrannosť. KETO PRO Diet ;. Fit nemá prakticky žiadne obmedzenia pri prijímaní a môže byť alergici a ľudia s chronickým ochorením
 • Preverená. Iba 1 tento nástroj pomôže zbaviť sa 10 libier

  3 28 KETO PRO Diet  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

  bez cvičenia len za 30 dní, obmedzenia v potravinách a ďalších pomalého metód v boji proti obezite.

 • Rozpočet náklady. Objednávanie komplex na oficiálnych internetových stránkach, budú všetci môcť veľmi výhodné kúpiť KETO PRO Diet; Fit. V lekárňach dnes neexistujú nástroje s ním, podobne ako tento doplnok.

Ako KETO PRO Diet; FIT

telo okamžite začne spotrebovávať tukov ako energia. To zvyčajne trvá 4 až 10 dní . Len mierna konzumácia sacharidov a aktívny životný štýl môže zabezpečiť rýchly štart ketózy.

sa kapsule KETO PRO Diet; Fit umožňujú telu prechodom na ketózy takmer okamžite, čo znižuje dobu 45 minút . Potom, čo vzal prvý kapsulu sa začne spracovávať telesného tuku. Postupom času, zlepšuje trávenie, urýchľuje metabolizmus a odstraňuje toxíny a odpadov.

Cytophysiology oficiálne internetové stránky

Vezmite 1 kapsula trikrát denne po dobu 30 dní, aby svoje telo v perfektnom stave.

Effect KETO PRO Diet

Na keto diétu telo okamžite prepne na použitie tuku ako zdroj energie. Začína to po 5-10 dňoch. Kapsule Keto Jedzte Fit vám umožní presunúť svoje telo do tohto režimu ihneď po začatí kurzu. Prvá tableta aktivuje spaľovanie tukov.

Chudnutie s týmto doplnkom zahŕňa štyri kroky:

 • V prvom týždni sa telo je prestavaný pre spustenie v režime “turbo”. Zmizne chuť do jedla, nechajte prvých 1-2 kilá.
 • V druhom týždni spaľovanie tukov v odľahlej oblasti na bruchu. Schudnúť cíti príval sily a energie, ktoré sú tak potrebné pre športové vyžitie.
 • v treťom týždni tuku aktívne zmizne po celom tele. Libry sú stratené každý deň.
 • Vo štvrtom týždni formy krásne a robustné telo, je priradený dosiahnutý výsledok, vytváranie správnych stravovacích návykov.

Po absolvovaní kurzu budete nielen schudnúť, ale tiež očistiť telo toxínov, významne znižujú plochy s pomarančovou kôrou.

 1. 63% účastníkov schudol počas posledného mesiaca 7-10 kg.
 2. 28% ľudí klesol 5-7 libier.
 3. 3% účastníkov stratil menej ako 3 kg.
 4. 6% boli schopní stratiť viac ako 10 kg.

Na Keto Jedzte Fit ich nádeje poprední odborníci na výživu po celom svete. Takže, tento komplex súčasťou Štátneho programu na chudnutie v Spojených štátoch, Francúzsku, Kanade a Dánsku.

Vedľajšie efekt a kontraindikácie

S ohľadom na tieto pilulky je zakázané v detstve, v priebehu tehotenstva a dojčenia. Žiadne vedľajšie účinky doplnok nemá.

Návod na použitie Keto až KETO PRO Diet

Nástroj má overenú účinnosť v boji proti nadmernej hmotnosti s riadny príjem. Pokyn k doplneniu KETO PRO Diet, namontujte nasledujúce:

 • Vezmite 1 kapsulu spolu s vodou, 3 krát denne.
 • Priebeh liečby je 1 mesiac.

Vďaka zabezpečenej časti objektu má minimálne obmedzenie pre príjem. To znamená, že použitie KETO PRO Diet ;. Fit menšie kontraindikovaný v tehotenstve a pri dojčení a prítomnosť alergiou na súčasti všeobecného vzorca

Je dôležité,

KETO PRO Diet; Fit nie je sprevádzaný preháňadlo, psychotropné a / alebo diuretickým účinkom. Neobsahuje hormonálne látky.

KETO PRO Diet; Fit rozvod alebo nie

Klinické štúdie vyvrátiť tvrdenia skeptikov, že KETO PRO Diet; Fit – rozvod! Experiment podieľajú ženy a muži s nadváhou. Výsledok priebehu terapie, 91% respondentov boli schopní stratiť asi 5-10 libier. zlému zdravotnému stavu alebo nežiaducich účinkov z užívania areálu v priebehu experimentu nie je odhalené!

Prečo ľudia volia príplatok KETO PRO Diet; Fit chudnutie

V ktoromkoľvek z lekární v Európe, môžete vidieť, bylinných čajov, prášky a lektvary, ktoré sľubujú pomoc pri ubúdanie na váhe. Avšak, oni sú všeobecne bezmocné. Ale novinkou je úplne schopný dať to, čo chcete, pretože má celý rad užitočných vlastností:

 • Znovu nastavenie metabolizmus.
 • urýchľuje rozpúšťanie tukových zásob.
 • Výplne každá bunka s energiou.
 • Stabilizuje emocionálne pozadie.
 • Vyhladzuje celulitídu oblasti.
 • Poskytuje rozsiahle detoxikáciu.
 • varuje nové kolo priberanie na váhe.
>>>>  Glycozal cukrovku oficiálnej webovej stránky, kúpiť hneď, recenzie, cena

Medzi hlavné výhody KETO PRO Diet; Fit môže byť tiež nazývaný chudnutie bez tvrdého tréningu a obmedzenia v potravine, nemá žiadne vedľajšie účinky a rýchle nasadenie pozitívnu dynamiku

Konsultatsialary bez konzultácie.

Spotrebný publikum, skladajúci sa prevažne zo žien, s nadšením sa jedinečný produkt, ktorý prináša do života najdivokejšie sny. S pomocou dobrých úmyslov nakoniec viesť k cieľu!

Ako dlho čakať na zmeny KETO PRO Diet

Rýchly vývoj k lepšiemu sú tiež jedným z najzreteľnejších výhod doplnku KETO PRO Diet, Vhodné pre chudnutie. Nebude to už dlho trpieť a div bude fungovať, alebo nie:

 1. V prvom týždni stratíte 1-2 libier. Počas tejto doby zníženým príjmom potravy a telo začne zbaviť tukových vrstiev.
 2. V je druhý týždeň indikované pása a brucho sa plochejšie. Hmotnosť zníži rýchlym tempom, oveľa lepšiu náladu.
 3. Eating KETO PRO Diet ;. Fit BHB Complex po dobu troch týždňov, budete vniesť poriadok do neslávne známej problémové oblasti, a bližšie k ideálu
 4. Štvrtý týždeň vám umožní zlepšiť a konsolidovať svoje úspechy.
 5. OL>

  O niečo viac ako mesiac sa vysporiadať s hlavnými ťažkosťami, ktoré neboli uvedené, aby sa stala štíhlejšie. A potom môžu byť udržiavané len v dobrom stave, ktorý nebude vyžadovať od vás ďalšie úsilie.

  analógy KETO PRO Diet

  Pri vykonávaní liposukcie postupy, je vždy nutné vziať do úvahy, že čerpanie tuk iba preto, podkožných lipidy. Táto udalosť nie je schopná zbaviť viscerálny obezity vnútorných orgánov, čo predstavuje skutočnú hrozbu pre zdravie a život pacienta. Medzi prostriedky pre konzervatívnu liečbu obezity je možné rozlíšiť niekoľko mien obchodu a analógy Keto Jedzte Fit chudnutie:

 • Turboslim Evalar;
 • Chitosan Forte;
 • Diéta perfetta.

Úplná blokáda diétnych tuku pomocou doplnkov akejkoľvek forme nie je jedným z bezpečných riešení problému obezity. Všetky vitamíny rozpustné v tukoch sú zbavené možnosti asimilácie.

Našli Keto Jedzte Fit v lekárňach

Lekárne tento účinný zoštíhľujúci komplex nie je určená na predaj. V lekárňach veľkých miest, môžete nájsť nejaké tie dobré. To môže byť, napríklad, Neurosystem 7 pre zníženie hmotnosti.

Kde kúpiť KETO PRO Diet; Fit

Pri hľadaní, kde kúpiť KETO PRO Diet; Fit? Pôvodné kapsule sú predávané iba na webových stránkach výrobcu. Ak si objednáte produkt tu, môžete si byť istí, že o ich pravosti, bezpečnosti a účinnosti. Ak chcete kúpiť liek ešte lacnejšie je to možné, ak si objednáte v čase aktívneho vernostných ponuky.

Cytophysiology oficiálne internetové stránky

Navyše, každý potenciálny kupec je daná možnosť získať odbornú konzultáciu telefón s odborníkom, ktorý vám povie, podrobne o pravidlách prijímacích zariadení.

Dôležité! Ak chcete kúpiť KETO PRO Diet; Fit v lekárni, nie liek nie je na voľnom trhu. Tento prístup umožňuje, aby bola chránená pred výskytom falzifikátov a prispieva k udržaniu jeho prijateľnú cenu. Em> nepatrí k triky lekárnikov, ktoré vám ponúkne tzv analógy tohto dodatku. často majú nebezpečné formulácie, majú nízku účinnosť a môže spôsobiť vedľajšie účinky.

si môžete objednať KETO PRO Diet; Fit inštrukcií webe výrobcu:

 1. Aplikácie so zadaným názvom, krajiny trvalého bydliska a telefónne číslo potenciálneho kupca.
 2. Odpoveď na prichádzajúci hovor reprezentatívny, konzultácie, odpovede na otázky, je možné zakúpiť KETO PRO Diet; Fit v lekárňach, cenu výrobku relevantné pre dnešok. Za to, že objednávka je potvrdená a posiela ju.
 3. Doručovanie balíkov.
 4. Platba za tovar pri prevzatí (cena KETO PRO Diet, Fit a prepravné náklady).
 5. OL> Dôležité! Sme Vás informovali, že na nákup KETO PRO Diet; Fit na Ukrajine , Gruzínska a ďalších krajín SNŠ ziskovejšie, pretože účinok akcií je geograficky obmedzená. Recenzia, cena KETO PRO Diet, Fit a ďalšie dôležité informácie možno nájsť na oficiálnych internetových stránkach. Informácie môžu zakúpiť I KETO PRO Diet; Fit v lekárni, sa cena tovaru v cudzích krajinách, je možné získať počas telefonické konzultácie. Dostal chybný výrobok? Informuje výrobcu, a vráti vám peniaze do 1 týždňa po zakúpení pozemku! Em>

  Recenzie lekárov k jedlu Keto Fit

  Alexander Fedotov, výživu

  45 minút po užití aktívnej tabletky spustenie spaľovanie tukov, urýchľuje látkovú výmenu, posilňuje imunitný systém. Najdôležitejšia vec, že ​​osoba nie je trpí hladom, a zabudnúť na nezdravé potraviny. Formovanie správne stravovacie návyky, pacient sa zabránilo re-set váhu.

  Názory zákazníkov o KETO PRO Diet; Fit

  Čo liek pomáha zbaviť sa nadváhy, dokazujú klinické štúdie a skutočné hodnotenie. KETO PRO Diet; Fit, v súlade s kupujúcim, že nie opravuje siluetu a mení vzhľad. Zdieľať svoje dojmy o doplnok, užívatelia povedať:

  “Predtým viedol s aktívnym životným štýlom, ale s vydaním vyhlášky, rýchlo začal priberať na váhe. Skúšali športov, ale nič nepomáhalo, ako výsledok 10 kíl v iba šesť mesiacov! Za účinnú metódu chudnutia Pohľad na internete a čítanie na foru pozitívne komentáre o doplnku KETO PRO Diet, ..! Fit Mnoho z jeho vysoko ocenil, a vegetariánske časť bola som priťahovaný nariadené, aby sa pokúsili výsledky prekročili moje očakávania Len jeden mesiac som stratil 8 libier bez zmeny životného štýlu a bez akejkoľvek nepohodlie. That teší, navyše váha nevráti, aj keď je to už 4 mesiace po ukončení liečby. “

  “Nemám veľké problémy s nadváhou, ale potreba chill na stupnici 2-3 nová kíl. Takže po prejedanie a vždy beriem doplnky na chudnutie, ktoré sa rýchlo viesť k normálnej váhe. Akonáhle tento nástroj stal KETO PRO Diet ,. Fit chudnutie názory, ktoré som naozaj rád Bohužiaľ, v mojom prípade to bolo veľmi neefektívne Ako obvykle som pil 1 kapsulu večer, ale nie močopudné a laxatívne účinky neexistuje bol som sklamaný a rozhodol sa, že to všetko rozvod .. , ale zrejme márne. už čítanie manuálu, som si uvedomil, že to pomôže iba vtedy, ak budete mať ako kompletne obnovuje metabolizmus a skutočne spaľuje tuk. Možno úspešnému zakončeniu predmetu je zbaviť 2-3 kíl stále nebolí. “

  “bolo vždy pravdepodobne obézni kvôli pomalému metabolizmu Podieľať sa na šport pravidelne a nasledoval diétu, ale to neprinieslo viditeľných výsledkov Keď dostal skutočnú spätnú väzbu o doplnku KETO PRO Diet, .. Fit, prvý pochyboval o jeho bezpečnosti, ale rozhodli experiment! Kapsuly treba brať 3krát denne, žiadne nepríjemné reakcie, ktoré vyvolávajú. Ale pozitívne výsledky sú zrejmé! po dobu 1 mesiaca, som stratil 10 libier, po krátkej prestávke som opakoval kurz a stratil ďalších 8 libier. Nakoniec som v mojom ideálneho tvaru s týmto nástrojom Ďalší z jeho dôstojnosti. – trvajúce výsledok, pretože hmotnosť nepohybuje späť, aj keď nemám užívať tablety po dobu 5 mesiacov Odporučiť tento doplnok každého “

  .!

  “Začal som trpieť s hypertenziou, išiel do terapeuta, ktorý povedal, že sa jedná o dôsledok nadváhy. Nikdy som schudol a ani nevedel, kde začať, keď videl môj zmätok, špecialista dohodnutí KETO PRO Diet ;. Fit Recenzia lekára o tomto nástroji sa mi páčilo, rozhodol som sa, aby aj vyskúšať som bol pridelený po 3 kurzy v dĺžke do jedného mesiaca, čo sa mi podarilo stratiť 26 libier ako to, že v období chudnutia .. nebolo slabosť a závraty, cítil som pokutu a hmotnosť tál! Prešiel po ukončení liečby a tlak stabilizovaný. ak nemožno schudnúť, ja vám poradí, aby experiment a okamžite objednať tieto kapsule! “

  “Nikdy sa problémy s nadváhou, ale po menopauze tento údaj začal hľadať odporní, všetko oblečenie bol malý. Pripustiť, že by som nechcel, ale kilá v žiadnom zhone odísť, takže som pri hľadaní účinná metóda chudnutie Vidieť skutočné názory a cenu KETO PRO Diet ,. Fit má veľký záujem, pretože tam nie je nič škodlivé doplnok Áno, je veľmi lacná vzorka objednal a vzal kurz 1 mesiac výsledok bol veľmi potešený, .. šiel 9 libier bez akéhokoľvek úsilia, a to aj koža je utiahnutá a celkový vzhľad je svieži a atraktívnejšie Nikdy si myslel, že je to efektívny a jednoduchý spôsob, ako znížiť hmotnosť nechápem, prečo tam sú negatívne recenzií KETO PRO Diet, .. Fit aj ako to veľmi užitočné. Určite to intrigy konkurencie alebo ľudia prijať nie je v návode! “

  Ludmila, 25 rokov

  Všeobecne platí, že teraz mám krásne a inteligentné dievča. A to je len vďaka Keto Jedzte Fit.

  albínov, vek 40

  Najlepší kamarát mi dal prášky Keto Jedzte Fit, ktorý kúpil na oficiálnych internetových stránkach. Po prvé, som nedôveru boli ošetrené a nemohol uveriť, že sa mi podarí dosiahnuť výsledok. Ale tento komplex naozaj funguje. Za prvý mesiac som strávil 8 kg, a na druhej 10 kg.

  Začal som sa sám seba milovať a majú kompletne prepracovaná svoj život. Dosť byť kone a pluh od rána do večera. Deti vyrástol, je čas dať si čas.

  Christina, 30 rokov

  To znamená, že liek skutočne zbaví nadbytočných kíl za púhy jeden mesiac a bez pomoci diéty a cvičenia. Sen sa stal majiteľom dokonalú postavu? Pomôže vám jesť Keto & amp ;! Fit pre chudnutie

>>>>  Anti Cellulium - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.