Fish XXL – koľko je to stojí a či to stojí za nákup

Activator fish Fish XXL prichádza vo forme spreja. Jej činnosť je aktivácia každý, aj malé ryby, ktoré žijú vo vode, držať ho v rybárskej mieste. Vývoj formulácie a balenie aktivačný hryzenie bola vykonaná vedcami a profesionálne rybári po dobu 3 rokov. Z tohto dôvodu bol trh médium, s jedinečným, obľúbené rybie vôňu.

Veľa rybárov zaujíma – čo korisť môžete chytať ryby s týmto sprejom

Chytený takmer všetky druhy rýb, s pomocou tohto aktivátora. Dravé ryby a pokojné miluje vôňa produkované týmto koktailom príchuťou. Jeho hustota sťažuje rozostrenie návnadu a korisť a vychutnával vôňu rýb balenia, pohybujú sa od tých odľahlých oblastiach v smere epicentre vôňa.

eri bckground brit1 Fish XXL  koľko je to stojí a či to stojí za nákup hlad spôsobený pôsobením účinných látok, vyvoláva aj dobre s prívodom a neaktívne ryby. Doslova ponáhľa do svojho návnady. Čím viac paranoidné typy, pocit bezpečia, pretože tmy. – hnedý odtieň aktivačný

Ryby návnada Ryby XL má svoje vlastné jedinečné tajná zbraň je vyvážený, dobre zvolené receptov zložky.

Zloženie aktivátora hryzenie ryby L

Bola to práca vedcov v niekoľkých krajinách, z tohto dôvodu je prostriedok bol jedinečný a zahŕňa 4 zložky:

 1. Nástroj, ktorý zahŕňa obľúbenou všetkých rýb, tukov a bielkovín je konopný olej. Má veľmi silný zápach. – vôňa je obľúbená pokojné ryby priťahuje Roach, Rudd a iné drobné trofejí
 2. Vôňa, prilákanie rýb rôznych veľkostí – aróma kafirovými. Ovocie s veľkými pahorkami a má kyslú chuť. Ale korenia, rovnako ako v kvapaline výrobu listov tejto rastliny. Majú veľmi silný a pretrvávajúce zápach. Veľký lieň, pleskáč bude žiadúce.
 3. Rastlina pripomínajúce kríženca medzi cibule a cesnaku, s ostrým, pretrvávajúce a korenistou vôňou a chuťou je slon cesnak. Táto vôňa priťahuje najviac najväčší jedinca predátorov.
 4. Látka s vysokým obsahom bielkovín a aminokyselín, je proteín nórskeho. Ryby, milujúci korisť “pokazené”, príde do vašej návnady. Môže to byť napríklad mieň, sumca a ďalšie.
 5. OL>

  Táto skladba má svoje výhody a umožňuje chytať trofejné ryby.

  Výhody použitia

  Použitie Fish XXL spray aktivátor, každý rybár dostane možnosť čerpať z veľkej ryby, podľa zlých pohľadov tupých susedov na rieke:

 • spôsobujúce návnada lákadlo, nebudete čakať na skus. Najrýchlejší ryby okamžite, bez prípravy k útoku na návnadu. Z tohto dôvodu sa k rybníku, nemali by ste mať veľa teplé oblečenie, bude rybolov byť aktívny a budete musieť aktívne mával rukami, viviva trofeje.
 • Vďaka vôni sloní cesnak zvyšuje možnosť chytať veľkú šťuku alebo zubáča.
 • A univerzálnym liekom, sebou nesie nielen dravci, ale pokojné ryby. Preto ide rybárčenie, trvať niekoľko typov riešení a tyčí.
 • Ekologicky bezpečný výrobok, bezpečná pre ryby a človeka. Nie je zarážajúce nechránené oblasti kože.
>>>>  Nutrivix - negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

erobic brnd coor1 Fish XXL  koľko je to stojí a či to stojí za nákup

Princíp spreje Rybie XL

Ako viete, ryba má vynikajúcu citlivosť na pachy. Môžu detekovať vo vodnom stĺpci, aj mierny, nejasný vôňu vo veľkej vzdialenosti od miesta odliatku. Koncentrovaný a intenzívna vôňa, ich farby priťahujú rôznych druhov rýb. V prípade, že walleye, ostriež a ďalšie dravec ide do vône aminokyselín z bielkovín homáre, plotwise a Rudd určite hrnú do vône vápna. Na tomto princípe Princíp fungovania Fish XXL báze.

pôsobením na receptory to dáva ryby pocit hladu. Usadzovanie na sliznicu, vôňa ovplyvňuje mozog rýb, hovorí jej, že má hlad a ukazuje jej cestu k zdroju svojej obľúbenej chuti. Odchádza všetko a ide do svojho háku. Tu je jednoduchý, ale účinný spôsob lovu ponúka sprej s bohatou arómou.

Prednosti Fish XXL

Návnada by sa s ňou zaobchádzať pred hodiť kolo vo vode. Bez ohľadu na typ návnady a doby jeho použití sa reaguje s prúdom spreje, niekoľkokrát stlačením korunu. -Li mier návnada stačí pár kliknutí, vábenie riečnych pirátov sa zmieša s 5 -7 krát.

Po troch neúspešných uhryznutie, zmeniť návnadu a to sprej s postrekom. Zime alebo v lete rybárčenie bude závislý s aktívnym rybami a významné úlovok. Použite Fish XXL striekacie aktivátor a teraz rieku s tichom a ostrými ranami predátormi.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.