Black Mask – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

Obrovské množstvo ľudí v tej či onej miere stretávajú s problémom čierne bodky na tvári.

Tieto body môžu vážne poškodiť tvár, objaviť sa na nos, čelo a bradu. Až 95% dospievajúcich a približne 25% dospelých trpí akné. Niekedy čierne škvrny môžu zanechať pigmentových škvŕn, jazvy, jazvy.

Black Mask v poslednej dobe objavili na našom trhu, ale už nitované pozornosť každého, ako sa zbaviť akné na tvári. Poďme riešiť.

Prečo používať čiernou maskou a ako to funguje

Výrobcovia Black Mask tvrdí, že je najúčinnejším prostriedkom v boji proti komedónov. Táto maska ​​zbavuje tvár akné, čiernych hláv a mnoho ďalších problémov.

bnce body exercie1 Black Mask  názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Výrobok je ľahko ovládateľný, a vzhľadom k svojej prirodzenej skladby je možné očakávať rýchly účinok.

Aj táto maska ​​ preniká do hlbokých vrstiev pokožky, vyživuje s vitamínmi a stopovými prvkami , veľmi dobre čistí pokožku od všetkých druhov nečistôt a odstraňuje čierne bodky. Pokožka získa tón, stáva sa jemnou a hebkú.

Black Mask Black Mask – pokyny na použitie

Táto maska ​​je dosť ľahko ovládateľný, inštrukcie sú uvedené nižšie. Pred nanesením masky, ktoré potrebujete, aby očistil svoju tvár na odstránenie make-up.

Odporúča sa používať masku dvakrát týždenne, ale ak máte suchú pleť, jedna je dosť. Vplyv používania budete okamžite všimnete, ale zabezpečiť výsledok by mal prejsť celý kurz v trvaní jedného mesiaca.

>>>>  SkinMatrix - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Klasický recept s čiernou maskou doma

Pozývame vás vyskúšať túto masku, aby sa doma s oveľa menšie finančné výdavky. Najlepšie analóg Čierna maska ​​môže byť nazývaný aplikácie želatíny s aktívnym uhlím
potrebujeme :.

 • 2 g želatíny;
 • 5 g vody alebo mlieka;
 • 4 tablety aktívneho uhlia.
 1. Aktivované uhlie mletie na prášok, zmieša sa s želatínou, pridať vodu alebo mlieko až do vytvorenia krémovej konzistencie.
 2. Predhrejte masku vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre po dobu dvoch minút.
 3. Warm hmota aplikovať na čistú tvár.
 4. Povoliť masku úplne vyschnúť na pokožke tvoril film želatíny a uhlie vytiahnite z tváre.
 5. Odstráňte zvyšky vodou.
 6. Použiť svoj obľúbený krém.
 7. OL>

  Aktivované uhlie je užitočný v tom, že nielen preniká hlboko do pórov a čistí tvár a odstráni všetky nečistoty a čierne body, ale zapálené oblasti kože stávajú menej nápadné, ako uhlie mierne vysušuje pokožku. Želatína sa kolagénu v jeho zložení napína kožu, čo je pružnejšia a pevná. Vyrovnáva pleť.

  Ostatné recepty domáce kit v boji s Čierna maska ​​

  Čistiace recepty masky na tvári moc. Vyberte si možnosť, majte na pamäti, váš typ pleti, prítomnosť alergiou na niektorú zložku.

  Čistiaca maska ​​na tvár uhlia a krása hliny

  Maska aktívne uhlie a vaječných bielkov

  Maska bezfarebné henny a šalvie vývaru

  boon equipent hethcre1 Black Mask  názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Ak máte mastnú pleť, platí táto maska ​​dvakrát až trikrát týždenne, majitelia suchú pleť môžete použiť masku raz týždenne.

  Henna má silnú antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti, normalizuje metabolizmus tukov z mazových žliaz, zlepšuje metabolizmus pokožky. Táto maska ​​je veľmi dobrá čistí pleť, sťahuje póry a zabraňuje akné.

  odvar zo šalvie zvyšuje účinok henny, ale tiež čistí a sťahuje póry.

  Bezpečnostné Black Mask

 • čiernej masky sa musí použiť, ak máte mastnú a problematickú pleť s komedóny, rozšírené póry a akné. Pre suchú a tenkou šupkou, mali by sa používať veľmi opatrne, a maska ​​filmu pre ňu je kontraindikované.
 • Pri častom používaní týchto masiek môže spôsobiť a presušeniu kože dehydratácia, vznik vredov a lúpaním. Použite masku raz týždenne, ak máte suchú pleť, a dvakrát až trikrát týždenne, ak ste vlastníkom mastnú pleť.
 • Ak máte typ kombinácia kože, aplikovať masku výhradne na problémové oblasti.
 • Aby sa zabránilo alergické reakcie ov, testovanie masku najprv na zápästie, uistite sa, že všetky komponenty sú pre vás vhodné.
 • Pred inštaláciou masku, mokrý tvár, to umožní maska ​​preniknúť hlbšie do pórov.
 • Po postupe čistenie kože určite uplatniť svoj obľúbený hydratačný a nevychádzajte v nasledujúcich dvoch hodín.
>>>>  Purihot - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Black Mask Black Mask – pilot

Náš malý experiment vám pomôže pochopiť, aké kroky má čiernu maskou na tvári, a naše expert bude komentovať každej fotke “pred” a “po” a dať svoje odporúčanie účastníkov.

Katya, 22: h4>

Poznámka:

s cieľom regulovať rovnováhu tuku v koži, mali by ste tiež venovať pozornosť výžive.

Angelica, 32 rokov: h4>

Poznámka:

udržiavať rovnováhu tukov v normálnom použití denný krém.

Marina, 36 rokov: h4>

aktualizácie: Bohužiaľ, účinok po použití týchto prostriedkov nezostáva po celý život, ale to poteší nie menej ako jedna až dva týždne.

Pre zvýšenie efektu vyžaduje pravidelné užívanie – aspoň raz za mesiac. Tiež nezabudnite na krémy, pleťové vody, toniká a kroviny.

Video o tom, ako čiernou maskou

Z týchto videí vám jednoznačne vedia, ako sa robí Black Mask zo zložiek k dispozícii doma. Ako sa prihlásiť, ako veľmi sa udržať na tvári, ako odstrániť. Klady a zápory tejto masky použiť.

Ako viete, naša krása nezávisí len na vonkajšiu starostlivosť o pleť, ale aj správnej výživy. Vzhľad komedonov prispieva k akútnej a vyprážané potraviny, alkohol, fajčenie a silnej kávy. Ale čerstvá zelenina, ovocie a bobule pomôže vaša pleť zostať zdravý.

Ako sa starať o pleť? Podeľte sa o svoje dojmy o článku v komentároch.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.