Black Mask – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

Obrovské množstvo ľudí v tej či onej miere stretávajú s problémom čierne bodky na tvári.

Tieto body môžu vážne poškodiť tvár, objaviť sa na nos, čelo a bradu. Až 95% dospievajúcich a približne 25% dospelých trpí akné. Niekedy čierne škvrny môžu zanechať pigmentových škvŕn, jazvy, jazvy.

Black Mask v poslednej dobe objavili na našom trhu, ale už nitované pozornosť každého, ako sa zbaviť akné na tvári. Poďme riešiť.

Prečo používať čiernou maskou a ako to funguje

Výrobcovia Black Mask tvrdí, že je najúčinnejším prostriedkom v boji proti komedónov. Táto maska ​​zbavuje tvár akné, čiernych hláv a mnoho ďalších problémov.

bnce body exercie1 Black Mask  názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Výrobok je ľahko ovládateľný, a vzhľadom k svojej prirodzenej skladby je možné očakávať rýchly účinok.

Aj táto maska ​​ preniká do hlbokých vrstiev pokožky, vyživuje s vitamínmi a stopovými prvkami , veľmi dobre čistí pokožku od všetkých druhov nečistôt a odstraňuje čierne bodky. Pokožka získa tón, stáva sa jemnou a hebkú.

Black Mask Black Mask – pokyny na použitie

Táto maska ​​je dosť ľahko ovládateľný, inštrukcie sú uvedené nižšie. Pred nanesením masky, ktoré potrebujete, aby očistil svoju tvár na odstránenie make-up.

>>>>  Papillor papilómy - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Odporúča sa používať masku dvakrát týždenne, ale ak máte suchú pleť, jedna je dosť. Vplyv používania budete okamžite všimnete, ale zabezpečiť výsledok by mal prejsť celý kurz v trvaní jedného mesiaca.

Klasický recept s čiernou maskou doma

Pozývame vás vyskúšať túto masku, aby sa doma s oveľa menšie finančné výdavky. Najlepšie analóg Čierna maska ​​môže byť nazývaný aplikácie želatíny s aktívnym uhlím
potrebujeme :.

 • 2 g želatíny;
 • 5 g vody alebo mlieka;
 • 4 tablety aktívneho uhlia.
 1. Aktivované uhlie mletie na prášok, zmieša sa s želatínou, pridať vodu alebo mlieko až do vytvorenia krémovej konzistencie.
 2. Predhrejte masku vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre po dobu dvoch minút.
 3. Warm hmota aplikovať na čistú tvár.
 4. Povoliť masku úplne vyschnúť na pokožke tvoril film želatíny a uhlie vytiahnite z tváre.
 5. Odstráňte zvyšky vodou.
 6. Použiť svoj obľúbený krém.
 7. OL>

  Aktivované uhlie je užitočný v tom, že nielen preniká hlboko do pórov a čistí tvár a odstráni všetky nečistoty a čierne body, ale zapálené oblasti kože stávajú menej nápadné, ako uhlie mierne vysušuje pokožku. Želatína sa kolagénu v jeho zložení napína kožu, čo je pružnejšia a pevná. Vyrovnáva pleť.

  Ostatné recepty domáce kit v boji s Čierna maska ​​

  Čistiace recepty masky na tvári moc. Vyberte si možnosť, majte na pamäti, váš typ pleti, prítomnosť alergiou na niektorú zložku.

  Čistiaca maska ​​na tvár uhlia a krása hliny

  Maska aktívne uhlie a vaječných bielkov

  Maska bezfarebné henny a šalvie vývaru

  boon equipent hethcre1 Black Mask  názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Ak máte mastnú pleť, platí táto maska ​​dvakrát až trikrát týždenne, majitelia suchú pleť môžete použiť masku raz týždenne.

  Henna má silnú antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti, normalizuje metabolizmus tukov z mazových žliaz, zlepšuje metabolizmus pokožky. Táto maska ​​je veľmi dobrá čistí pleť, sťahuje póry a zabraňuje akné.

  odvar zo šalvie zvyšuje účinok henny, ale tiež čistí a sťahuje póry.

  Bezpečnostné Black Mask

 • čiernej masky sa musí použiť, ak máte mastnú a problematickú pleť s komedóny, rozšírené póry a akné. Pre suchú a tenkou šupkou, mali by sa používať veľmi opatrne, a maska ​​filmu pre ňu je kontraindikované.
 • Pri častom používaní týchto masiek môže spôsobiť a presušeniu kože dehydratácia, vznik vredov a lúpaním. Použite masku raz týždenne, ak máte suchú pleť, a dvakrát až trikrát týždenne, ak ste vlastníkom mastnú pleť.
 • Ak máte typ kombinácia kože, aplikovať masku výhradne na problémové oblasti.
 • Aby sa zabránilo alergické reakcie ov, testovanie masku najprv na zápästie, uistite sa, že všetky komponenty sú pre vás vhodné.
 • Pred inštaláciou masku, mokrý tvár, to umožní maska ​​preniknúť hlbšie do pórov.
 • Po postupe čistenie kože určite uplatniť svoj obľúbený hydratačný a nevychádzajte v nasledujúcich dvoch hodín.
>>>>  Nomidol - negatívne komentáre, recenzie, cena, oficiálne internetové stránky

Black Mask Black Mask – pilot

Náš malý experiment vám pomôže pochopiť, aké kroky má čiernu maskou na tvári, a naše expert bude komentovať každej fotke “pred” a “po” a dať svoje odporúčanie účastníkov.

Katya, 22: h4>

Poznámka:

s cieľom regulovať rovnováhu tuku v koži, mali by ste tiež venovať pozornosť výžive.

Angelica, 32 rokov: h4>

Poznámka:

udržiavať rovnováhu tukov v normálnom použití denný krém.

Marina, 36 rokov: h4>

aktualizácie: Bohužiaľ, účinok po použití týchto prostriedkov nezostáva po celý život, ale to poteší nie menej ako jedna až dva týždne.

Pre zvýšenie efektu vyžaduje pravidelné užívanie – aspoň raz za mesiac. Tiež nezabudnite na krémy, pleťové vody, toniká a kroviny.

Video o tom, ako čiernou maskou

Z týchto videí vám jednoznačne vedia, ako sa robí Black Mask zo zložiek k dispozícii doma. Ako sa prihlásiť, ako veľmi sa udržať na tvári, ako odstrániť. Klady a zápory tejto masky použiť.

Ako viete, naša krása nezávisí len na vonkajšiu starostlivosť o pleť, ale aj správnej výživy. Vzhľad komedonov prispieva k akútnej a vyprážané potraviny, alkohol, fajčenie a silnej kávy. Ale čerstvá zelenina, ovocie a bobule pomôže vaša pleť zostať zdravý.

Ako sa starať o pleť? Podeľte sa o svoje dojmy o článku v komentároch.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 215 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná.Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika.Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami.Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek.Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý.V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa.Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov.Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.