Aqua Disiac – Parfém s feromónmi recenzie, cena, kde na kúpu, kúpiť teraz,

Je možné zviesť každého muža, s jednoduchým jedným vôňou. Život Sexy parfumy s feromónmi vyrovnať sa s touto úlohou pri 100%. Ako sa parfum a že jej súčasťou, poďme na to.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Čo sú feromóny

Aby sme pochopili princíp Aqua Disiac, v prvom rade je pochopiť otázku, aké sú feromóny. V gréčtine, ďalej len “feromón” znamená “rozrušiť” alebo “prebudiť”. V skutočnosti, feromóny sú produkty žliaz s vnútornou sekréciou v rôznych zvieratách (jeleňov, bobry a ďalšie).

beverge citru coe up 1 2 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi recenzie, cena, kde na kúpu, kúpiť teraz, Feromóny sú zahrnuté aj v niektorých rastlinách (santalové drevo, vanilka, kakao, jazmín, citrón, rozmarín a ďalšie) a líši sa od hmyzu (mravce, priadky morušovej). Feromóny produkované u mužov i žien. Muži sú nazývané “Androsteron”, žena – “Capulin”. Feromóny ovládanie neuroendokrinný systém, ovplyvňujúce ľudské správanie. To následne ovplyvňuje spoločenský život alebo reprodukciu.

K dispozícii sú dva druhy feromónov:

 1. Relizer. Sú schopné vyvolať jednotlivca na okamžitú reakciu a rokovaní.
 2. Primery. Majú eskalačný efekt. Sú používané k formovaniu určité správanie.
 3. OL>

  Príkladom druhého typu je špeciálna feromón, že kráľovná včelí vyniká. Tlmí sexuálny vývoj u žien, takže druhý pracovný včely.

  Vlastnosti a princíp činnosti

  Aqua Disiac – zbierka parfumy s feromónmi z francúzskeho výrobcu

  .

  Z celkového kolekcie Aqua Disiac sú parfumy s menami známych značiek, zhruba pripomínajúce ich zápach:

 • Gucci by Gucci.
 • L’eau par Kenzo.
 • Miss Dior Cherry.
 • Čistý jed.
 • Touch of Pink.
 • Amor Amor Nina Ricci.
 • J’adore Dior.
 • Hugo Boss a ďalšie.

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi recenzie, cena, kde na kúpu, kúpiť teraz, Aqua Disiac alebo alkoholu, Gemini umožní zvádzanie partnera bez zbytočného podozrenia!

Koncentrát s feromónmi Aqua Disiac majú vo veľkom objeme v sérii:

 • Aqua Disiac Cannabis feromónu. S trávnatá vôňa konope. Korenené aróma je schopný vytvoriť tonizujúci účinok na telo majiteľa. Tu tiež zajatý tóny sena a orechy. Parfém zápach možno nastaviť vo vášnivom sexe. Parfumy možno spoznať podľa tmavého fľaša s bielym viečkom (zabaliť tmavo zelená). Rozdelená do mužskej a ženskej.
 • Aqua Disiac Animal Musk. Tento parfum je vhodný pre mužov zviesť osoby slabšieho pohlavia. To stimuluje tvorbu mužského hormónu, ktorý robí žena pohľad na neho ako macho. Duchovia zachytil vôňu pižma. Parfém obalov čierna s leopardí vzormi.
 • Aqua Disiac Láska Elixir. Tento parfum je unisex. Vôňa v sebe spája tóny známych afrodiziakum (korenie, ylang-ylang, Palmarosa, atď.) Na obaloch týchto liehovín má tmavú farbu a nápis v striebre.
 • Aqua Disiac Erotic Elixir. To je tiež parfum vhodný pre všetky podlahy. Sú vyrobené so zmesou škorica, ylang-ylang, zázvor a muškátový oriešok. Aróma prostriedky pomáha stimulovať mozgovú činnosť, odstraňuje úzkosť a nedôveru, čo osoba atraktívnejšie v očiach druhého pohlavia. Čierny obal s šedým písmom.
>>>>  OmniPotent čaj potenciu - negatívnych komentárov, názorov, ceny, oficiálne webové stránky

Ak budeme hovoriť o Aqua Disiac divokého pižma je jedným z najobľúbenejších druhov liehovín Aqua Disiac. Wild pižmo parfum existujú mužské a ženské. Zloženie parfému dámske obsahuje silné prírodné afrodiziakum – pižmo s svetlo bobule poznámky a orchidea. Parfém môže byť používaný denne. Jeho hlavným účinkom je zvýšenie hladiny pohlavných hormónov svoju milenku. To z nej robí uvoľnene a krásne v očiach druhého pohlavia. Parfém sa predáva v ružovej fľaši s objemom 10 ml.

“kompozícia” duchovia Aqua Disiac divoké pižmo pre mužov je vôňa modrej mäty, šťavnaté zelené jablko, vôňa fazuľa a pelargónie. Vôňa zvyšuje pozornosť od žien robí človeka viac atraktívne v ich očiach. Parfum v čiernej, 10 ml v objeme.

Vývoj rady liehovín trvalo 5 rokov. V zložení parfumov:

 • veľké množstvo feromónov.
 • Špeciálna molekulárnej komplex stabilita vône, ktoré je držané v tajnosti.
Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Výsledok parfumu s feromónmi je nasledujúci:

 1. Parfémy odstránia pochybnosti o sebe, je “majiteľom” vôňa byť odvážnejší a voľnejšie strane svojho partnera.
 2. Človek sa stáva atraktívnou a sexy pre opačné pohlavie.
 3. Parfémy stimuluje libido žien a mužov. To znamená, že duchovia sú nútení túžba sex, povzbudzujúce sex.
 4. Vďaka feromóny v parfumoch je prebudený sexuálneho vzrušenia, ju nad obvyklých 2-3 krát.
 5. Feromóny zvýšiť citlivosť pri sexe, čo jasnejšie pocit.

Ako používať parfum Aqua Disiac

Inštrukcie odporúča aplikovať trochu parfumu na intímnych orgánov okrem sliznice.

Môžete pridať aj parfum s feromónmi Aqua Disiac (2-3 kvapky) v telový krém. Ak si rozložil je na koži, bude vôňa feromónov byť rozdelené rovnomerne na ňom.

Kto môže používať parfum s feromónmi

Life Sexy parfum divoké pižmo pre mužov a ženy sú vhodné pre akéhokoľvek veku. Nie je nutné používať feromóny mladých ľudí (do 16 rokov), alebo ich zneužívajú. Ako nezrelé dospievajúci vôňa parfumu vzrušujúce môže “zabiť” a pokaziť prírodné telesného pachu.

>>>>  Atlant Gel - recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Ženy sa odporúča používať parfum s 18 rokov pre mužov neexistujú obmedzenia. Dať do horúcej sezóny sa odporúča ako ženy a muži na minimum.

Koľko je originál Aqua Disiac

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

cena parfumu s feromónmi Aqua Disiac bude závisieť od typu destilátov. Rozsah chuťou-štvorhra stojí od 699 do 1000. Parfumy sérii s veľkým množstvom feromónov (Animal pižmo, konope, Láska Elixir a ďalšie) môžu stáť viac.

beverge coe up diet 1 1 Aqua Disiac  Parfém s feromónmi recenzie, cena, kde na kúpu, kúpiť teraz, 1 fľaša Aqua Disiac divoké pižmo (10 ml), bude stáť …. Môžete si vybrať poznámky, ktoré majú blízko k chuti každého muža či ženy :. Z dreva a mäty na ovocím a medom

Skvelé chuť s “zastreté” povahy pôvodcu -! Nevyčísliteľnej

Záver Aqua Disiac

Life Sexy parfum divoké pižmo je schopná prilákať jedinca opačného pohlavia. Tajomstvo úspechu spočíva nielen v feromóny a ich účinkov na ľudský organizmus, ale aj pri používaní nových technológií a špecializovaného zariadenia pre ťažbu koncentrátu. Tiež nie je posledný úlohu tu zohráva aj ďalšie vône korenia a rastlín.

Mnoho žien a mužov už vyskúšali najnovšie metódy zvádzanie cez parfumy s feromónmi Aqua Disiac a bol spokojný s výsledkami. Tak to dáva zmysel, aby sa pokúsila jedinečné prostriedky.

Terézia Oslejová
About Terézia Oslejová 298 Articles
Terézia Oslejová je 36-ročný bývalý politik, ktorý má rád kačacie pasenie, Rubixovu kocku a chodenie do kina. Je zábavná a priateľská, ale aj veľmi sebecká a trochu násilná. Ona je závislá na káve, niečo, čo jej priateľka Carmen Lorraine Johnsonová upozornila, keď mala 16 rokov. Problém sa zintenzívnil v roku 2001. Terézia prišiel o caddyho, asistenta a vládneho politika. Je to moslim na Slovensku. Začala študovať filozofiu, politiku a ekonómiu na vysokej škole, ale kurz nikdy nedokončila. Je posadnutá ponožkami. Fyzicky je Terézia v dobrom stave. Má priemernú výšku s olivovou kožou, hnedými vlasmi a zelenými očami. Má kvôli káve, Terézia vyzerá staršie ako jej skutočný vek. Vyrastala v susedstve strednej triedy. Jej matka odišla, keď bola mladá, zanechávajúc ju so svojím otcom, ktorý bol opitý. V súčasnosti je slobodná. Jej nápad bol Otis Cleveland Fleming, ktorý bol v rovnakom veku ako ona. Rozišli sa, pretože Terézia bol príliš zameraný na Otisa. Terézia má jedno dieťa s ex-priateľ Harper: Logan vo veku 11 rokov. Najlepší priateľ Terézia je bývalý politik Carmen Johnson. Majú veľmi ohnivé priateľstvo. Ona tiež visí s Jemima Collins a Jorja Kirk. Majú radi spolu plávanie.